यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Dang

जिल्ला: दाङ

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
रेवती रमण शर्मा घिमिरे ५६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
नारायणी शर्मा ३७ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
बिनोद कुमार के.सी. ३७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
पार्वता डि.सी. चौधरी ४७ नेपाली काँग्रेस रुख
मान बहादुर चौधरी ४५ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
सुधिर चौधरी ३३ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
मुकेश चौधरी २६ पु सद्भावना पार्टी तीर
कमल नारायण चौधरी ६५ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
विरेन्द्र कुमार चौधरी ३२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० लिला राम चौधरी थारु ५५ पु संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च (थरुहट) गाग्री
११ सुनिता चौधरी २६ नेपाल परिवार दल साँचो
१२ कर्ण वहादुर पुन ४२ पु समाजवादी जनता पार्टी चन्द्रमा
१३ अशोक कुमार यादव ३० पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१४ ओम बहादुर के.सी. ४४ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१५ राम पाल यादव २८ पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१६ कृष्ण गोपाल गुप्ता ५६ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१७ चुडा मणी चौधरी ३७ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१८ प्रभा कुमारी चौधरी ३१ राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१९ शान्ता कुमारी खत्री ३२ अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
२० झग बहादुर खत्री क्षेत्री ५३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
२१ नन्द कुमार चौधरी ५० पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
२२ प्रकाश कुमार चौधरी ३३ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
२३ कुल राज चौधरी २८ पु नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
२४ सोम प्रसाद चौधरी ४६ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२५ लिला राम खनाल ३८ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२६ प्रकाश कुमार जि.सी. ४२ पु स्वतन्त्र इनार
शान्ता चौधरी ३४ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
होम बहादुर पुन ३५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
कर्ण बहादुर के.सी. ५७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
शुशिला चौधरी ४५ नेपाली काँग्रेस रुख
गोविन्द वहादुर के.के. ६५ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
जितेन्द्र गुप्ता २७ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
गुलाम अलि साई ४२ पु सद्भावना पार्टी तीर
लुमाकान्त कवर मगर ६६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
जोखु राम चौधरी ४५ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० मिन बहादुर विश्‍वकर्मा ३८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
११ टोप वहादुर वि.क. २७ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ शशिधर भण्डारी ४६ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१३ मान बहादुर चौधरी ४७ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१४ कल्पना खत्री ३० अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१५ शनी राम चौधरी ५२ पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
१६ कोईराला प्रसाद चौधरी ३६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१७ गुरु प्रसाद गौतम ५३ पु नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
लक्ष्मण आचार्य ४६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
निर्मल आचार्य ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
टिकाराम सिजुवाल ५९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
राजु खनाल ४७ पु नेपाली काँग्रेस रुख
नेत्र प्रसाद पाण्डेय २९ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
मदन कृष्ण के.सी. ५७ पु सद्भावना पार्टी तीर
ललित प्रसाद पोख्रेल ४२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
पहलमान चौधरी ४५ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
शालिक राम चौधरी ३५ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० कमला देउजा ५२ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ नर बहादुर महरा ५४ पु समाजवादी जनता पार्टी चन्द्रमा
१२ कृष्णा राना २८ राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१३ लालता प्रसाद बनियाँ ५३ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१४ दामोदर के.सी. ४४ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१५ झक बहादुर वस्नेत ५१ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१६ सपना बुढा ३४ मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१७ तेज वहादुर चौधरी ४० पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
१८ गीता रावत ३८ नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
१९ कमान सिंह वली २९ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
२० नारायण प्रसाद चौधरी ४३ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२१ सिताराम रेग्मी ५४ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
२२ भोज राज शर्मा ४६ पु स्वतन्त्र कप
२३ श्रीमती विष्णु वुढाथोकी ५५ स्वतन्त्र काइँयो
२४ भिम लाल आचार्य ४९ पु स्वतन्त्र भुईंकटहर
शंकर पोख्रेल ५१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
रामजी चौधरी ३५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
कमला न्यौपाने ५६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
वुद्धिराम भण्डारी ६४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
महेन्द्र शाह ३० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
छोटीलाल थारु ६४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
राम शरण वैश्य ३३ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
विष्णु वहादुर पाण्डे ५० पु नेपाल परिवार दल साँचो
ठाकुर रोका ३६ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० भरत भण्डारी ४८ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
११ यादव देवकोटा ३८ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१२ सन्तोष कुमार वि.क. ३२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१३ राम कुमारी रोका क्षेत्री ४५ अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१४ ससमोती चौधरी ४३ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१५ पूर्ण वहादुर खत्री ३६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ टोप वहादुर महतारा ४२ पु जनजागरण पार्टी नेपाल टर्च लाइट
१७ नविन लम्साल ३२ पु नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
१८ ओम प्रकाश गुप्ता ६७ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
१९ चन्द्रकली बुढाथोकी ३५ स्वतन्त्र खल
२० जित वहादुर चन्द ठकुरी ५८ पु स्वतन्त्र लट्टाई
उत्तर कुमार वली २९ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
धिरज सेर्पाली ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
प्रमोद बस्नेत ३१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
दीपक गिरी ५२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
हिम लाल चौधरी ६० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
श्रीमणी न्यौपाने ३९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
अशोक धोवी ३१ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
हरी लाल बादी ६३ पु नेपाल परिवार दल साँचो
श्रीमति भुमा के.सी. ५२ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० राधा शर्मा २७ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
११ कमला जि.सी. ५२ राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१२ नन्द लाल बुढा ४६ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१३ पिताम्बर कडेल २७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१४ लिला बहादुर के.सी. ६३ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१५ तेज बहादुर चौधरी ४० पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
१६ राधा आचार्य ५० सोसल रिपब्लिकन पार्टी सलाईको बट्टा
१७ मन्जु शर्मा ३२ नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
१८ अम्बिका कुमारी के.सी. ५४ नेपाल सद्भावना पार्टी हात
१९ नर बहादुर वली ३८ पु स्वतन्त्र स्कुटर
२० नर बहादुर वली ५७ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी

विगतको नतिजाः

1 Dang 1 Indra Jit Tharu Communist Party of Nepal (Maoists) M 18093 Elected
2 Dang 1 Khum Bahadur Khadka Nepali Congress M 10175
3 Dang 1 Rewati Raman Sharma Ghimire Communist Party of Nepal (UML) M 4692
1 Dang 2 Dama Kumari Sharma Communist Party of Nepal (Maoists) F 20240 Elected
2 Dang 2 Krishna Kishor Ghimire (Sharma) Nepali Congress M 6930
3 Dang 2 Naru Lal Chaudhari Communist Party of Nepal (UML) M 5442
1 Dang 3 Krishna Bahadur Mahara Communist Party of Nepal (Maoists) M 20784 Elected
2 Dang 3 Anita Devkota Nepali Congress F 10812
3 Dang 3 Chhabilal Oli Communist Party of Nepal (UML) M 4879
1 Dang 4 Shiv Raj Gautam Communist Party of Nepal (Maoists) M 18854 Elected
2 Dang 4 Dilli Bahadur Chaudhari Nepali Congress M 13880
3 Dang 4 Yub Raj Gyawali Communist Party of Nepal (UML) M 6362
1 Dang 5 Sushma Sharma Ghimire Communist Party of Nepal (Maoists) F 17062 Elected
2 Dang 5 Dipak Giri Nepali Congress M 15584
3 Dang 5 Gita Devi Sharma Communist Party of Nepal (UML) F 5236