यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Dhankuta

जिल्ला: धनकुटा

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
टिका राम चेम्जोङ्ग लिम्बु ४९ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
हेम राज भण्डारी ३८ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
घाम लाल राइ ५४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
अजित नारायण सिहं थापा ७१ पु नेपाली काँग्रेस रुख
धर्म ध्वज राइ ६१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
रमेश कुमार राई २६ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
लोक बहादुर सुब्बा लिम्बु ३५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
Tul Man Rai ४४ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
नेपाल धन राइ ३४ पु खम्वुवान राष्ट्रिय मोर्चा, नेपाल हथौडा
१० धन बहादुर बुढाथोकी २५ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
११ भक्त बहादुर तामाङ ५० पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१२ रकम चेम्जोङ्ग ५६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१३ गौरी कुमार अत्री ५९ पु सोसल रिपब्लिकन पार्टी सलाईको बट्टा
१४ जीत बहादुर राई ३४ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
 धनकुटा २
राजेन्द्र कुमार राई ४९ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
हरिराज खेवाहाङ्ग लिम्बु ४५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
तेज बहादुर बिष्ट ३९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
आनन्द कुमार सन्तोषी राई ६४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
सुग्रिब पौडेल ५९ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
जिवन लाल फुँयाल २५ पु सद्भावना पार्टी तीर
सुनिल बहादुर थापा ५४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
माधव प्रसाद पोखरेल ५४ पु नेपाल परिवार दल साँचो
नर बहादुर लिम्बु ४८ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० ए‍ेराख बहादुर लिम्बु ५५ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
११ सुवास राई ३२ पु खम्वुवान राष्ट्रिय मोर्चा, नेपाल हथौडा
१२ दुर्गा बहादुर न्यौपाने ४६ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१३ जित बहादुर थापामगर ५४ पु लिबरल डेमोक्रेटिक पार्टी दमाहा
१४ सुभान सिं राई ३७ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१५ वृत्त वहादुर तामाङ ४६ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१६ राज कुमार राई ५३ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता

विगतको नतिजाः

1 Dhankuta 1 Hem Raj Bhandari Communist Party of Nepal (Maoists) M 17202 Elected
2 Dhankuta 1 Rakam Chemjong Communist Party of Nepal (UML) M 11174
3 Dhankuta 1 Manohar Narayan Shrestha Nepali Congress M 6129
1 Dhankuta 2 Hari Raj Limbu Communist Party of Nepal (Maoists) M 12299 Elected
2 Dhankuta 2 Dharma Raj Poudel Communist Party of Nepal (UML) M 11248
3 Dhankuta 2 Surya Bahadur Thapa Rastriya Janshakti Party M 5432