यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Gorkha

जिल्ला: गोरखा

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
राम शरण बस्नेत ५२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
डा.बाबुराम भट्टराई ५९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
होम सिंह बस्न्यात ५८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
किरण बाबु श्रेष्‍ठ ५६ पु नेपाली काँग्रेस रुख
नारायण बाबु आचार्य ५० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
सिता पाठक ४३ सद्भावना पार्टी तीर
अम्बिका रुपाखेती ६१ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
टलक प्रसाद भट्ट ३५ पु नेपाल परिवार दल साँचो
राम प्रसाद अर्याल ६७ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० प्रलाद लामिछाने ३७ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
११ पूर्ण जंङ्ग भण्डारी ६२ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१२ सुङ मान गुरुङ ३६ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१३ ईश्वर प्रसाद श्रेष्‍ठ ४९ पु राष्ट्रिय नागरिक पार्टी फुल सहितको गमला
बाबुराम अधिकारी ५० पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
हितराज पाण्डे ५९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
श‌ंकर राज अधिकारी ४१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
रविकला शर्मा न्यौपाने ४८ नेपाली काँग्रेस रुख
वविता राना ३७ सद्भावना पार्टी तीर
सन्त बहादुर पन्त क्षेत्री ६२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
बल बहादुर गरङजा ७१ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
नारायण बहादुर शाह ३९ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
शुशिला ढकाल २६ मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१० सुनिता सापकोटा ३२ जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
११ राजेश तामाङ २९ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१२ गगन सिंह तामाङ ६६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
कृष्ण बहादुर नेपाली ३५ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
छम बहादुर गुरुङ ३४ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
पदम कुमारी पोख्रेल ६५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
हरि बहादुर घले ५२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
मन कुमारी श्रेष्‍ठ ४४ सद्भावना पार्टी तीर
विरमान गुरुङ ५३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
क‍ृष्ण गोपाल बन्जारा ४८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
ज्योती नेपाली ४० मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
गोपाल गुरुङ ३७ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१० चन्द्र बहादुर गुरुङ ५२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
११ गोकुल प्रसाद तिवारी ४२ पु सोसल रिपब्लिकन पार्टी सलाईको बट्टा
१२ सुरेश पनेरु ४२ पु स्वतन्त्र काइँयो
१३ रिषीराम बोहोरा ४२ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल

विगतको नतिजाः

1 Gorkha 1 Parbati Thapa Shrestha Communist Party of Nepal (Maoists) F 40606 Elected
2 Gorkha 1 Chiranjibi Wagle Nepali Congress M 9142
3 Gorkha 1 Baburam Thapa Communist Party of Nepal (UML) M 4339
1 Gorkha 2 Baburam Bhattrai Communist Party of Nepal (Maoists) M 46272 Elected
2 Gorkha 2 Chandra Prasad Neupane Nepali Congress M 6143
3 Gorkha 2 Hari Prasad Kafle Communist Party of Nepal (UML) M 2083
1 Gorkha 3 Amar Bahadur Gurung (Tamu) Communist Party of Nepal (Maoists) M 28969 Elected
2 Gorkha 3 Chinkaji Shrestha Nepali Congress M 7442
3 Gorkha 3 Bikal Kumar Shrestha Communist Party of Nepal (UML) M 5310