यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Gulmi

जिल्ला: गुल्मी

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
मैना कुमारी भण्डारी ५४ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
सुदर्शन बराल ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
बसन्त विक्रम पाण्डे ३६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
कृष्ण बहादुर छन्तेल थापा ६० पु नेपाली काँग्रेस रुख
भिम बहादुर राना ६६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
विर बहादुर दमाई ४६ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
जमान सिं राना ४६ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
सुवास रसाईली २५ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
रेशम राज न्यौपाने “किसान” ३१ पु श्रमिक जनता पार्टी–नेपाल कराही
१० दीपक अर्याल २७ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
११ भेषराज क‌ंडेल ४७ पु स्वतन्त्र कालोपाटी
प्रदीप कुमार ज्ञवाली ५२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
अशोक थापा ३६ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
ठाकुर प्रसाद पाण्डेय ४८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
चन्द्र कान्त भण्डारी ५२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
गुप्‍त बहादुर खत्री ६३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
पशुपती पाण्डे २६ पु नेपाल परिवार दल साँचो
विन बहादुर राकसकोटी ५६ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
छवी लाल सर्तुङ्गे ४५ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
नेत्र बहादुर बस्नेत क्षत्री ५६ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१० मोहन प्रसाद पाण्डे ३० पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
११ मिना नेपाली ४१ स्वतन्त्र हेल्मेट
१२ मञ्जु सेन ओली ३७ स्वतन्त्र पङ्खा
गोकर्ण राज विष्ट ४८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
बामदेव क्षेत्री ५९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
टेक बहादुर बस्नेत ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
त्रैलोक्य प्रताप सेन ५२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
जीव राज अर्याल ५३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
भरत बहादुर चन्द ५२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
रामेश्‍वर खत्री ६८ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
खड्क बहादुर जि.सी. ४९ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
नारायण घिमिरे ३१ पु राष्ट्रिय लोकतान्त्रिक युवा पार्टी पुतली
१० वीरेन्द्र भुसाल ३४ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
११ तुल्सी बहादुर रायमाझी ४३ पु स्वतन्त्र हेल्मेट
१२ गिता भण्डारी ४७ स्वतन्त्र पङ्खा

विगतको नतिजाः

1 Gulmi 1 Sudarshan Baral Communist Party of Nepal (Maoists) M 14165 Elected
2 Gulmi 1 Subarna Jwarchan Nepali Congress F 9701
3 Gulmi 1 Maina Kumari Bhandari Communist Party of Nepal (UML) F 9067
1 Gulmi 2 Pradeep Kumar Gyawli Communist Party of Nepal (UML) M 23253 Elected
2 Gulmi 2 Chandra Bhandari Nepali Congress M 21101
3 Gulmi 2 Nim Bahadur Pandey Communist Party of Nepal (Maoists) M 7321
1 Gulmi 3 Chandra Bahadur Thapa Communist Party of Nepal (Maoists) M 16581 Elected
2 Gulmi 3 Gokarna Raj Bista Communist Party of Nepal (UML) M 14543
3 Gulmi 3 Suresh Chandra Bhusal Nepali Congress M 9132