यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Jhapa

जिल्ला: झापा

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
रविन कोइराला ४९ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
बोधराज दाहाल ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
अशोक सुब्बा ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
विश्व प्रकाश शर्मा ४४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
बद्री प्रसाद‍ उप्रेती ६५ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
भाद्री राजवंशी ५२ तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
ओलिन राजवंशी ४८ पु सद्भावना पार्टी तीर
शिव कुमार चौहान ६५ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
शंकर मेचे ५३ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० रत्नकला पराजुली ४२ नेपाल परिवार दल साँचो
११ कृष्ण कुमार थेवे (सुब्बा) ६१ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ राम सुफल कामती ५४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१३ एनु कुमार भट्टराई ५३ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१४ शान्ति लाल धिमाल ५४ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१५ सुर्य प्रसाद रिमाल ३६ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१६ चन्द्र बहादुर तामाङ ४९ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१७ धन प्रसाद गुरुङ ५४ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१८ चन्द्र बहादुर लिम्बु साँवा ५६ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा नेपाल कोट
१९ ओम प्रकाश खापुङ ३२ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
२० भुमि राज खड्का ५३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले–समाजवादी) सुकुन्दा
२१ बुद्धिनाथ खतिवडा ३६ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
 विगतको नतिजाः

1 Jhapa 1 Dharma Prasad Ghimire Communist Party of Nepal (Maoists) M 15276 Elected
2 Jhapa 1 Narendra Bikram Nembang Nepali Congress M 14283
3 Jhapa 1 Naresh Kharel Communist Party of Nepal (UML) M 14028

झापा क्षेत्र नम्बर २

पवित्रा निरौला (खरेल) ५० नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
पूर्ण प्रसाद राजवंशी ४८ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
भक्ति प्रसाद सिटौला ५२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
सुधिर कुमार सिवाकोटी ६३ पु नेपाली काँग्रेस रुख
गंगा प्रसाद सिवाकोटी ४६ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
तेज प्रसाद चौधरी ६७ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
लिला बहादुर बस्नेत ६१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
पवन शर्मा ३८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
दिपक कुमार संग्रौला ३४ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० गोपाल चौधरी ६४ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ सुरेस रय (गुहार) ४२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१२ योगेन्द्र ढकाल ५० पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१३ हिमालय प्रसाईं ३७ पु चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल सुदर्शन चक्र
१४ देवेन्द्र किशोर ढुंगाना ५२ पु नव नेपाल निर्माण पार्टी खरायो
१५ इन्द्र प्रसाद ‌ओली ४८ पु राष्ट्रिय स्वाभिमान पार्टी नेपाल कँैची
१६ बद्री महत ४० पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१७ वेद प्रकाश अग्रवाल ६१ पु जनता पार्टी नेपाल मसी र कलम
१८ बुद्ध लाल मेचे ४२ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१९ कृष्ण बहादुर खत्री ४६ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
२० पार्वती कुमारी राजवंशी ३७ संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
२१ भुपाल बहादुर राई ४२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
२२ गीता रिख्यासन ३२ राष्ट्रिय जनता दल नेपाल लालटिन
२३ मेनुका खतिवडा ५२ लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा नेपाल कोट
२४ राज कुमार प्रसाइं ४७ पु मातृभूमि नेपाल दल गाग्रो बोकेकी महिला
२५ शान्ता देवी अधिकारी ३२ नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
२६ दिपक रायामाझी २७ पु नेपाल राष्ट्रसेवा दल टेलिफोन
२७ चित्रलेखा पराजुली ४५ स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
विगतको नतिजाः

1 Jhapa 2 Gauri Shankar Khadka Communist Party of Nepal (Maoists) M 18580 Elected
2 Jhapa 2 Sudhir Kumar Siwakoti Nepali Congress M 13843
3 Jhapa 2 Menuka Pokhrel Kafle Communist Party of Nepal (UML) F 9168

झापा क्षेत्र नम्बर ३

वसन्त कुमार बानिया ३६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
धर्म शीला चापागाईं ४० एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
राजेन्द्र प्रसाद लिङदेन ४९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
कृष्ण प्रसाद सिटौला ६४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
नवराज खरेल ४३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
श्यामा कुमारी राजवंशी ३८ तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
हरिश चन्द्र राजवंशी ४५ पु सद्भावना पार्टी तीर
बिनोद जोतसी ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
भारतेन्दु कुमार मल्लिक ५२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० कमारु जमशेख ५३ पु नेपाल परिवार दल साँचो
११ प्रदिप कुमार राजवंशी ४५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ मीना राजवंशी ५२ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१३ सुधिर ठाकुर ४१ पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१४ खेम कुमारी राजवंशी ३६ संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१५ ईन्द्र प्रसाद ओली ४८ पु राष्ट्रिय स्वाभिमान पार्टी नेपाल कँैची
१६ थान बहादुर थापा ४४ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१७ सान बहादुर मेचे ३१ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१८ युवराज दाहाल ४० पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१९ किरण कन्दङवा ३३ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
२० विजय कुमार केरुङ ३५ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
२१ वल्ल बहादुर लिम्बु ५३ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा नेपाल कोट
२२ गोपाल थेवे ३६ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
२३ जय प्रसाद भट्टराई ४२ पु युनाइटेड ग्रीन अर्गनाइजेशन उँट
विगतको नतिजाः

1 Jhapa 3 Purna Prasad Rajbansi Communist Party of Nepal (Maoists) M 16685 Elected
2 Jhapa 3 Krishna Prasad Sitaula Nepali Congress M 14049
3 Jhapa 3 Puspa Raj Pokhrel Communist Party of Nepal (UML) M 9654

झापा क्षेत्र नम्बर ४

प्रेम बहादुर गिरी ४८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
पुरुषोत्तम चुडाल ३१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
प्रल्हाद सापकोटा ७० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
उद्धव थापा ५६ पु नेपाली काँग्रेस रुख
भिष्म प्रसाद मैनाली ४८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
ग्यांसुदिन मियां ४४ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
शरण सि‌ह विश्वकर्मा ५१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
केदार ढ‌ुंगाना ३८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
सु.वे. मान बहादुर राई ७३ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० राज देव शाह हलुवाई ६२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
११ राजेन्द्र कुमार राई ४४ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१२ लिला नाथ भण्डारी ५५ पु नव नेपाल निर्माण पार्टी खरायो
१३ भागवत उपाध्याय नेपाल ५३ पु राष्ट्रिय स्वाभिमान पार्टी नेपाल कँैची
१४ देव कुमारी कार्की ३१ खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१५ टोम राज लिम्बु (थाम्सुहाङ) ४३ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१६ भवानी प्रसाद ढकाल ५६ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१७ अम्बर बहादुर राई ३४ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१८ केवल कुमार कटुवाल २७ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा घण्टाघर
१९ अबुल हुसेन अन्सारी ५३ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा नेपाल कोट
२० छत्र बहादुर विश्वकर्मा ४१ पु नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
२१ याम बहादुर बस्नेत ५१ पु लिग नेपाल शान्ति एकता पार्टी घोडा
२२ निर्मला देवी श्रेष्ठ ३५ युनाइटेड ग्रीन अर्गनाइजेशन उँट
विगतको नतिजाः

1 Jhapa 4 Dharma Sila Chapagain Communist Party of Nepal (Maoists) F 19289 Elected
2 Jhapa 4 Chakra Prasad Bastola Nepali Congress M 15502
3 Jhapa 4 Devendra Dahal Communist Party of Nepal (UML) M 13662

झापा क्षेत्र नम्बर ५

लाल प्रसाद सावा लिम्बु ४६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
झलक बहादुर मगर ३८ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
ध्रुब कुमार उप्रेती ४४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
केशब कुमार बुढाथोकी ६९ पु नेपाली काँग्रेस रुख
काजी बहादुर खत्री ५८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
त्रि नारायण राजबंशी ५२ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
ओम नारायण राजबंशी ४५ पु सद्भावना पार्टी तीर
हेमन्त बहादुर बोहरा ६० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
गणित प्रसाद गणेश ६५ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० मेदनी प्रसाद सिलवाल ४७ पु नेपाल परिवार दल साँचो
११ प्रदिप कुमार राजबंशी ४५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ दुर्जन लाल राजबंशी ६८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१३ हिमा देवी रिजाल ४४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१४ शान्ती चौधरी ३६ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१५ सुन्दर लाल साह ४२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१६ सन्तोष तामाङ्ग ३० पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१७ फिरोज मिया ३७ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१८ देउ प्रसाद लिम्बु ३० पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१९ उमेश कुमार शाह २७ पु जनतान्त्रिक तराई मधेश मुक्ति टाइगर्स गोरुगाडा
२० कौशिला देवी महतो ५० राष्ट्रिय जनता दल नेपाल लालटिन
२१ गैसुदिन मिया २६ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा नेपाल कोट
२२ चिन्ता देवी ढुंगेल ४२ नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
२३ कैलाश चौधरी ५१ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२४ चन्द्र बहादुर भुजेल ३३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले–समाजवादी) सुकुन्दा
२५ दिपक पोख्रेल ४४ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२६ टुम लाल राजबंशी ४६ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
२७ लक्ष्मी नारायण खनाल ३५ पु स्वतन्त्र गितार
विगतको नतिजाः

1 Jhapa 5 Keshav Kumar Budhathoki Nepali Congress M 16466 Elected
2 Jhapa 5 Harka Bahadur Khadka Communist Party of Nepal (Maoists) M 15548
3 Jhapa 5 Tarasam Yanga Communist Party of Nepal (UML) M 13247

झापा क्षेत्र नम्बर ६

दिपक कार्की ५४ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
पुष्प लाल ढकाल ४२ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
अम्बर बहादुर विष्ट ६० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
राम कुमारी पौडेल ५६ नेपाली काँग्रेस रुख
कृष्ण राज उप्रेती ५८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
ज्ञानु राजवंशी २८ तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
कामेश्वर राजवंशी ४८ पु सद्भावना पार्टी तीर
चक्र बहादुर भण्डारी ६४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
देवी प्रसाद राजवंशी ५९ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० टेक बहादुर बस्नेत ३७ पु नेपाल परिवार दल साँचो
११ शान्ति देवी राई ४७ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ शंकर प्रसाद राजवंशी ५५ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१३ ज्योति पोमू ३४ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१४ आदित्य कुमार देव २६ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१५ दिनेश द‌ंगाल २६ पु राष्ट्रिय स्वाभिमान पार्टी नेपाल कँैची
१६ श्याम बहादुर लिम्बु २७ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१७ गिरीराज भुजेल ४२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१८ शिव कुमार ठाकुर ३९ पु जनतान्त्रिक तराई मधेश मुक्ति टाइगर्स गोरुगाडा
१९ सुमन लाल साहु ४८ पु राष्ट्रिय जनता दल नेपाल लालटिन
२० राम बहादुर राई ३१ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले–समाजवादी) सुकुन्दा
२१ रञ्जु सिग्देल ४० राष्ट्रिय चुरेभावर पार्टी चप्पल
२२ रुद्र बहादुर खड्का ५४ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२३ नेत्र बहादुर खत्री ५१ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
विगतको नतिजाः

1 Jhapa 6 Dipak Karki Communist Party of Nepal (UML) M 14196 Elected
2 Jhapa 6 Surya Narayan Singh Tajpuriya Nepali Congress M 10366
3 Jhapa 6 Sulochana Rajbansi Communist Party of Nepal (Maoists) F 10198

झापा क्षेत्र नम्बर ७

के.पी. शर्मा ओली ६२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
गोपाल किराती ४८ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
राम कुमार थापा ६० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
सुरेश कुमार योङगया ५० पु नेपाली काँग्रेस रुख
नोक (बिष्णु) प्रसाद अधिकारी ५६ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
बिष्णु बहादुर धिमाल ६० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
गणेश सुब्बा ४१ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
ध्रुब थापा पाण्डे २८ नेपाल परिवार दल साँचो
कैलास पती मगर ४५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० बद्री यादब ४२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
११ प्रेम कुमार राई ५५ पु खम्वुवान राष्ट्रिय मोर्चा, नेपाल हथौडा
१२ महेश पोख्रेल ३३ पु राष्ट्रिय स्वाभिमान पार्टी नेपाल कँैची
१३ सिता राम अधिकारी ३६ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१४ काजी बहादुर राई ५० पु जनता पार्टी नेपाल मसी र कलम
१५ दिलिप धिमाल २९ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१६ सन्तोष भेटवाल ३३ पु नेपाल गौरवशाली पार्टी स्याउ
१७ रमेश बस्नेत २६ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१८ दिपेन राई ३३ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१९ शम्भु कुमार ठाकुर ४३ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा घण्टाघर
२० सुदन लिम्बु ४२ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा नेपाल कोट
२१ देवी माया राई ३९ राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल पिंजडा
२२ अम्बिका आचार्य (खतिवडा) ४० राष्ट्रिय चुरेभावर पार्टी चप्पल
२३ राज बुढाथोकी ५२ पु स्वतन्त्र लाटोकोसेरो
२४ लिला धर चापागाई ५२ पु स्वतन्त्र तिलहरी
२५ डम्बर बहादुर कार्की ५३ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२६ तेजश्‍वी थेवे ५५ पु स्वतन्त्र हेल्मेट
२७ घनश्याम रिसाल ३६ पु स्वतन्त्र गितार
२८ नारायण भट्टराई ५० पु स्वतन्त्र झोला

विगतको नतिजा

1 Jhapa 7 Bishwodip Lingden Limbu Communist Party of Nepal (Maoists) M 16099 Elected
2 Jhapa 7 K.P Sharma Oli Communist Party of Nepal (UML) M 14959
3 Jhapa 7 Mahendra Kumari Subba Nepali Congress F 11605