यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Kavrepalanchok

जिल्ला: काभ्रेपलाञ्चोक

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
संग्राम जित लामा ४६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
सूर्यमान तामाङ दोङ ४३ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
जित बहादुर कुँवर ५४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
तिर्थ बहादुर लामा ४० पु नेपाली काँग्रेस रुख
सिता कुमारी हमाल शाह ४६ सद्भावना पार्टी तीर
कामी सिं लामा ३६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
चमार सिं तामाङ ३९ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
पेमा सिं घिसिङ तामाङ् ३२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
टेक बहादुर लामा ३६ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० उपेन्‍द्र ढुंगाना ४५ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
११ कृष्‍ण कुमार बैद्य ५१ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१२ वाङ्जु लामा तामाङ ४६ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१३ दावा दोर्जे योन्‍जन ३५ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१४ धन बहादुर तामाङ ३१ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१५ कान्‍छा तामाङ ४१ पु शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
१६ आस लाल दोङ ४६ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१७ बिदुर प्रसाद न्‍यौपाने ४९ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१८ ज्ञान्‍देन तामाङ २५ पु नेपाल श्रमजिवी दल ओदान
१९ तेज प्रसाद गौतम २८ पु स्वतन्त्र काइँयो
राम हरि सुवेदी ४८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
अक्‍कल वहादुर थिङ ४३ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
आरजु के.सी. ४६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
शिव प्रसाद हुमगाई ५२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
कोमल बहादुर बस्‍नेत ६९ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
सानो वावु खत्री ३६ पु सद्भावना पार्टी तीर
टुल्कु लामा ५२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
गणेश लामा ३५ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
राजु तामाङ ३३ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० वद्री प्रसाद तिमल्‍सिना ४१ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
११ कृष्‍ण वहादुर तामाङ ४२ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१२ सुन्‍तला काजी श्रेष्‍ठ ५७ पु नेपाः राष्ट्रिय पार्टी खड्ग
१३ बुद्धि मान स्‍याङतान ३८ पु लिबरल डेमोक्रेटिक पार्टी दमाहा
१४ खड्ग वहादुर जिम्‍वा २७ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१५ ज्ञान वहादुर तामाङ ३८ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ जिवन कुमार तामाङ ३६ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१७ नवराज घोरासाइने २६ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
गोकुल प्रसाद बाँस्‍कोटा ४३ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
मिना तामाङ ३६ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
चन्‍द्र बहादुर खड्का ६९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
कन्‍चन चन्‍द्र बादे ४६ पु नेपाली काँग्रेस रुख
गोपाल प्रसाद घिमिरे ४२ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
पुतली माया मगर ४९ सद्भावना पार्टी तीर
शैलेन्द्र बहादुर तामाङ ६९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
लोक संग लामा ७४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
लेखनाथ सापकोटा २९ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० राम बहादुर लामा ४९ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ निर्मला बास्‍ताकोटी ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१२ राम हरि तिमल्‍सिना ४१ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
१३ राजेन्द्र श्रेष्‍ठ ४८ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१४ रमेश सापकोटा २८ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१५ जगन्‍नाथ के.सी. ६० पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१६ वीर बहादुर तामाङ ४८ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१७ जगत लाल श्रेष्‍ठ ६० पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१८ डोल बहादुर ठकुरी ५० पु तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
१९ सादुराम ढकाल ३४ पु शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
२० शुर्दशन हुमागाई ४१ पु स्वतन्त्र साबेल
२१ राजु राम दाहाल ४० पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
२२ राम चन्‍द्र बजगाई ५९ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
विदुर प्रसाद सापकोटा ४७ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
नारायण बानिया ३१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
सत्‍य देवी थापा ५७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
कुमार प्रसाद लामिछाने ४५ पु नेपाली काँग्रेस रुख
शम्‍भू बहादुर बजगाई ५८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
हिरा काजी तामाङ ३७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
पिय रत्‍न महर्जन ४७ पु नेपाल परिवार दल साँचो
रोनेश श्रेष्‍ठ २९ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
इन्‍द्र प्रसाद आचार्य ३४ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
१० धन बहादुर तामाङ ३७ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
११ ङेमा लामा ४७ पु चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल सुदर्शन चक्र
१२ देवी प्रसाद पन्‍त ६३ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१३ अर्जुन प्रसाद चौलागाई ४४ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१४ पञ्‍च लाल घिसिङ ४८ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१५ राम बहादुर तामाङ ४६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ लोक नाथ नेपाल ४९ पु तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
१७ श्‍याम कृष्‍ण श्रेष्‍ठ ४४ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
१८ मंगले विश्‍वकर्मा ३६ पु लिग नेपाल शान्ति एकता पार्टी घोडा
१९ राम बहादुर होमागाई ३५ पु शिवसेना नेपाल डमरु

विगतको नतिजाः

1 Kavrepalanchok 1 Suryaman Dong Tamang Communist Party of Nepal (Maoists) M 27471 Elected
2 Kavrepalanchok 1 Sangram Jit Lama Communist Party of Nepal (UML) M 8407
3 Kavrepalanchok 1 Madhu Prasad Acharya Nepali Congress M 7212
1 Kavrepalanchok 2 Akal Bahadur Thing Communist Party of Nepal (Maoists) M 18207 Elected
2 Kavrepalanchok 2 Keshab Prasad Badal Communist Party of Nepal (UML) M 11814
3 Kavrepalanchok 2 Tirtha Bahadur Paskhal Nepali Congress M 10788
1 Kavrepalanchok 3 Krishna Prasad Sapkota Communist Party of Nepal (UML) M 16594 Elected
2 Kavrepalanchok 3 Shiv Prasad Humagain Nepali Congress M 14579
3 Kavrepalanchok 3 Mina Dong Tamang Communist Party of Nepal (Maoists) F 13510
1 Kavrepalanchok 4 Tej Bahadur Mijar Communist Party of Nepal (Maoists) M 22076 Elected
2 Kavrepalanchok 4 Bidur Prasad Sapkota Communist Party of Nepal (UML) M 16549