यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Makwanpur

जिल्ला: मकवानपुर

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
अणराज जर्गामगर ४६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
सर्केश घलान ३२ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
प्रलिता थापा ५५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
इन्द्र बहादुर वानिया ४४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
केशव घर्ति ४७ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
भरत बहादुर तिमल्सीना ४२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
खड्क बहादुर रानामगर ३४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
विष्णु कुमार वस्नेत ३० पु नेपाल परिवार दल साँचो
बुद्धमान लामा घलान ३५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० सत्यवान राई ७० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
११ सुनिता मगर २६ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१२ रमेश कुमार कार्की ४४ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१३ ऋषि के.बी. ३४ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१४ मिनु कुमारी वाईवा २८ संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१५ इन्द्र बहादुर थोकर ३६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ युवराज आचार्य ३५ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१७ छविलाल दंगाल ५० पु मातृभूमि नेपाल दल गाग्रो बोकेकी महिला
१८ खुद बहादुर घलान २६ पु संयुक्त जनमोर्चा भरिया
१९ राम बहादुर स्यांतान ५२ पु तामाङसालिङ राष्ट्रिय जनएकता पार्टी बज्र
२० भवनाथ सापकोटा ३१ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२१ केशव तिमल्सीना ३० पु स्वतन्त्र भुईंकटहर
सुभास चन्द्र शाह ठकुरी ४७ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
नारायण काजी श्रेष्‍ठ ५४ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
भीम बहादुर भोम्जन ६१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
जयराम लामिछाने ४८ पु नेपाली काँग्रेस रुख
तिलक बहादुर भोलन २७ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
ज्ञानेन्द्र राज ढुंगेल ३७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
सन्तोष कुमार तामाङ(निवन्ध लामा) ३० पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
लक्ष्मण विष्‍ट ३३ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
पुतली माया लोङ्वा ५४ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१० संगिता देबी क्षेत्री ४४ अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
११ सुनिल अधिकारी २९ पु चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी भकुण्डो
१२ दिनेश न्यौपाने २९ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१३ विष्णुहरी वाईवा २७ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१४ विश्‍व कुमार आलेमगर ५८ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१५ निरा राई खड्का ३७ जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१६ धर्म राज थापामगर ४४ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१७ जित बहादुर घिमीरे ४५ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
अनन्त प्रसाद पौडेल ५१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
प्रल्हाद लामिछाने ४१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
दिपक बहादुर सिंह ५२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
रघु रमण न्यौपाने ४८ पु नेपाली काँग्रेस रुख
रमेश कुमार विश्‍वकर्मा ३४ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
प्रकाश बस्नेत ३० पु सद्भावना पार्टी तीर
सिताराम बर्तौला ६९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
निरु गोले ४७ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
सानु मोक्तान ३४ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० सोम बहादुर थिङ ४२ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ रामहरी धिताल ३८ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१२ पुर्ण सिंह तामाङ्ग ४६ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१३ संजय सिंह सिलवाल ३३ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१४ बासु कार्की ४३ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१५ सुनिल अधिकारी २९ पु चुरेभावर लोकतान्त्रिक पार्टी भकुण्डो
१६ ऋषि के.बि. ३४ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१७ अमर बहादुर लामा ४७ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१८ शुभ रत्‍न गोले ३१ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१९ रामेश्‍वर सेढाइ क्षेत्री ४५ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
२० अम्विका ढकाल २८ मातृभूमि नेपाल दल गाग्रो बोकेकी महिला
२१ मुनु श्रेष्‍ठ ४६ सहकारी पार्टी नेपाल माहुरी
२२ प्रेम बहादुर तितुङ ६२ पु शिवसेना नेपाल डमरु
२३ रमेश प्रसाद हुमागाई ३६ पु चुरेभावर राष्ट्रिय पार्टी बिजुलीको चिम
२४ सुनिता कुमारी कार्की ३८ नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२५ ओविन्द्र बहादुर लुईटेल ५७ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
२६ सुरेन्द्र सुन्दर शाक्य ५० पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
२७ श्याम प्रसाद सापकोटा ४३ पु स्वतन्त्र इनार
राजराम स्याङतान ४८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
सोनाम सिं स्याङतान ४० पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
राम बहादुर थोकर ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
उमा दाहाल ५३ नेपाली काँग्रेस रुख
उद्धव प्रसाद अधिकारी ५१ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
देव बहादुर थिङ ३३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
टंक बहादुर हिमडुङ ५४ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
रत्‍न बहादुर गोले ३५ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
खिल कुमारी बुर्लाकोटी ४३ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१० लक्ष्मण गिरी ४५ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
११ जिवन स्याङतान ३१ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१२ ज्ञानेन्द्र प्रसाद पौडेल ६७ पु राष्ट्रिय नागरिक पार्टी फुल सहितको गमला
१३ गोपाल प्रसाद गर्तौला ३० पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१४ क्षत्र बहादुर मुक्तान ३२ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१५ विजय थोकर ३५ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ राज कुमार तामाङ २६ पु जनजागरण पार्टी नेपाल टर्च लाइट
१७ कमलचन्द्र भुर्तेल क्षेत्री ५६ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१८ दिल माया ढकाल २७ मातृभूमि नेपाल दल गाग्रो बोकेकी महिला
१९ सोरुपा खरेल २९ सहकारी पार्टी नेपाल माहुरी
२० रत्‍न कुमारी लामा ४३ नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२१ डवल तितुङ ३७ पु स्वतन्त्र ढुङ्गेधारा
२२ दिल बहादुर स्याङतान ५३ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
२३ तिलक बहादुर रुम्वा ३० पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल

विगतको नतिजाः

1 Makwanpur 1 Dil Bahadur Ghising Communist Party of Nepal (Maoists) M 21027 Elected
2 Makwanpur 1 Badri Prasad Lamsal Communist Party of Nepal (UML) M 9561
3 Makwanpur 1 Indra Bahadur Baniya Nepali Congress M 8561
1 Makwanpur 2 Prem Bahadur Pulami Communist Party of Nepal (Maoists) M 16976 Elected
2 Makwanpur 2 Bir Bahadur Lama Communist Party of Nepal (UML) M 10221
3 Makwanpur 2 Jyoti Rayamajhi Janamorcha Nepal M 3046
1 Makwanpur 3 Prahlad Lamichhane Communist Party of Nepal (Maoists) M 18514 Elected
2 Makwanpur 3 Ananta Prasad Paudel Communist Party of Nepal (UML) M 13163
3 Makwanpur 3 Ramchandra Aryal Nepali Congress M 7699
1 Makwanpur 4 Kumari Moktan Communist Party of Nepal (Maoists) F 14020 Elected
2 Makwanpur 4 Rameswor Ranamagar Communist Party of Nepal (UML) M 10653
3 Makwanpur 4 Nirmala Devi Upreti Nepali Congress F 3726