यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Nuwakot

जिल्ला: नुवाकोट

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
केशब राज पाण्डे ४८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
विमला सुवेदी ३४ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
मेनुका कुमारी ढकाल २९ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
अर्जुन नरसिं के.सी. ६६ पु नेपाली काँग्रेस रुख
ठाकुर प्रसाद नेपाल ३१ पु सद्भावना पार्टी तीर
डा.श्री प्रकाश चन्द्र लोहनी ६९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
प्रेम बहादुर तामाङ ३३ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
सुकु राम तामाङ २६ पु नेपाल परिवार दल साँचो
भैरब प्रसाद पन्त ४७ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१० सानो यम बहादुर थापा क्षेत्री ४२ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
११ प्रेम कुमारी तामाङ ६५ संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ सानु माया लामा २८ सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१३ पासाङ लामा २८ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१४ काले बहादुर तामाङ ४१ पु देशभक्त समाज जरायो
शान्ता थापा (अधिकारी) ४२ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
हित बहादुर तामाङ ५० पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
गोकर्ण राज सिटौला ६८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
डा.रामशरण महत ६२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
निरन्जन के.सी. ५९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
हरि प्रसाद खनाल ४८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
राम कृष्ण श्रेष्ठ ६८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
सावित्री तामाङ ४४ समाजवादी जनता पार्टी चन्द्रमा
सुक बहादुर लामा ४९ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
१० चेत कुमारी वलम्पाकी जोशी २८ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
११ चन्द्र बहादुर घर्ती ३९ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१२ देवेन्द्र बहादुर थापा क्षेत्री ३४ पु राष्ट्रिय नागरिक पार्टी फुल सहितको गमला
१३ लाल सिं तामाङ २७ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१४ श्याम प्रसाद सिल्वाल ४० पु शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
१५ टिकाराम तामाङ ३५ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
१६ राम कृष्ण तामाङ २९ पु स्वतन्त्र गितार
१७ कपिल देव खनाल २९ पु स्वतन्त्र ढिकी
नारायण प्रसाद खतिवडा ५६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
पोष्ट बहादुर बोगटी ६० पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
बिष्णु प्रसाद सापकोटा ४० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
बहादुर सिंह लामा(तामाङ) ४३ पु नेपाली काँग्रेस रुख
झनक प्याकुरेल ४५ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
तारा लाल बिश्‍वकर्मा ३४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
शिव कृष्ण श्रेष्ठ ४० पु नेपाल परिवार दल साँचो
राजेन्द्र गिरी ३९ पु समाजवादी जनता पार्टी चन्द्रमा
बिष्णु प्रसाद घिमिरे ५२ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१० क्रा घले २६ पु दलित जनजाति पार्टी जग
११ यसोदा नेपाली २८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१२ देवेन्द्र बहादुर थापा क्षेत्री ३४ पु राष्ट्रिय नागरिक पार्टी फुल सहितको गमला
१३ बिजय सिंह तामाङ ३४ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१४ सरस्वती अधिकारी ४६ शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
१५ रोशन श्रेष्ठ २७ पु लिग नेपाल शान्ति एकता पार्टी घोडा
१६ शरण प्रसाद सापकोटा ३२ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१७ जिवन महर्जन ३८ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल

विगतको नतिजाः

1 Nuwakot 1 Bimala Subedi Communist Party of Nepal (Maoists) F 20581 Elected
2 Nuwakot 1 Arjun Narsingh K.C. Nepali Congress M 12984
3 Nuwakot 1 Rajendra Prakash Lohani Communist Party of Nepal (UML) M 6730
1 Nuwakot 2 Dr. Ramsharan Mahat Nepali Congress M 17442 Elected
2 Nuwakot 2 Hit Bahadur Tamang Communist Party of Nepal (Maoists) M 17338
3 Nuwakot 2 Binda Dhungana Communist Party of Nepal (UML) F 4523
1 Nuwakot 3 Posta Bahadur Bogati Communist Party of Nepal (Maoists) M 16735 Elected
2 Nuwakot 3 Bahadur Sing Lama Tamang Nepali Congress M 15095
3 Nuwakot 3 Mahendra Bahadur Pandey Communist Party of Nepal (UML) M 6353