यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Parwat

जिल्ला: पर्वत

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
गणेश प्रसाद तिमिल्सीना ५२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
नेत्र नाथ अधिकारी ४८ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
ठाकुर वम मल्ल ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
अर्जुन प्रसाद जोशी ५७ पु नेपाली काँग्रेस रुख
लाल बहादुर हरिजन ३८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
राम बहादुर विश्‍वकर्मा ६४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
बावु राम शर्मा ५० पु नेपाल परिवार दल साँचो
डब बहादुर गर्बुजा पुन मगर ४८ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
तारा नाथ आचार्य ५४ पु नेपाल राष्ट्रिय विकास पार्टी रेडियो
१० नर बहादुर कार्की ४३ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
११ भुवन रिजाल ३७ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१२ नुमाखर भुर्तेल ३३ पु स्वतन्त्र इस्त्री
१३ इन्द्र बहादुर क्षेत्री ४५ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
१४ याम बहादुर मल्ल ३३ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
विकाश लम्साल ४४ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
राजकाजी गुरुङ ३६ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
ठाकुर प्रसाद भुसाल ५५ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
नवराज गुरुङ ५७ पु नेपाली काँग्रेस रुख
ईन्द्र कुमारी क्षेत्री ३८ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
दुर्गा बहादुर मल्ल ५९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
समिक्षा शर्मा ३६ नेपाल परिवार दल साँचो
खेम प्रसाद गुरुङ ५९ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
गोविन्द प्रसाद पौडेल ४९ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० अमृत बहादुर क्षेत्री २५ पु जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
११ युवनाथ गौडेल रेग्मी ६२ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१२ मिन कुमारी वि.क. ३७ स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
१३ गोविन्द प्रसाद शर्मा ३८ पु स्वतन्त्र पलङ्ग
१४ मेघराज उपाध्याय ६१ पु स्वतन्त्र काइँयो
१५ हरिहर शर्मा पोखरेल ४३ पु स्वतन्त्र भुईंकटहर

विगतको नतिजाः

1 Parvat 1 Arjun Prasad Joshi Nepali Congress M 13258 Elected
2 Parvat 1 Mana Rupa Sharma Subedi Communist Party of Nepal (Maoists) F 12082
3 Parvat 1 Ganesh Sharma Poudel Communist Party of Nepal (UML) M 11253
1 Parvat 2 Gunakhar Basyal Communist Party of Nepal (Maoists) M 15678 Elected
2 Parvat 2 Moti Prasad Poudel Communist Party of Nepal (UML) M 9758
3 Parvat 2 Giri Raj Gautam Nepali Congress M 8288