यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Rautahat

जिल्ला: रौतहट

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
माधव कुमार नेपाल ६१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
राजकिशोर प्रसाद यादव ४९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
विरेन्द्र कुमार गिरी ५२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
सन्तलाल साह तेली ५७ पु नेपाली काँग्रेस रुख
राम विनय प्रसाद यादव ३३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
बाबुलाल प्रसाद साह कानु ५५ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
योगेन्द्र राय यादव ३७ पु सद्भावना पार्टी तीर
जगदीश लाल श्रीवास्तव ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
अजय कुमार गुप्ता ३९ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० गनी महमद मिया राँकी ६७ पु नेपाल परिवार दल साँचो
११ राज किशोर सहनी ३३ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ बवन सिंह ३६ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१३ रामलाल हजरा ५७ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१४ नागेन्द्र महतो ४८ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
१५ प्रेम शंकर यादव ५२ पु जनता दल युनाइटेड शंख
१६ लखीन्द्र दास तत्मा ४४ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१७ नन्द किशोर साह ४२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१८ अनिल कुमार झा ४६ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१९ निलम वर्मा ५४ राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
२० लालधारी बैठा ३७ पु जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
२१ अज्जय कुमार मिश्र ३० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
२२ ओसी अख्तर मिया ३८ पु मधेश तराई फोरम बाल्टिन
२३ स‌ंजय कुमार सिंह ३५ पु जनता पार्टी नेपाल मसी र कलम
२४ राम स्वरुप चौधरी ६० पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
२५ अनिल कुमार मिश्र ३४ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
२६ राघवेन्द्र झा ५७ पु जनतान्त्रिक तराई मधेश मुक्ति टाइगर्स गोरुगाडा
२७ मदन कुमार झा ४४ पु नेपाल सद्भावना पार्टी (गजेन्द्रवादी) डुङ्गा
२८ अच्छेलाल महतो ४६ पु शिवसेना नेपाल डमरु
२९ दिपेन्द्र साह कानु २८ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
३० गोदोवरी देवी ४१ लोक दल लुगा सिउने कल
३१ चन्द्रिका प्रसाद सिंह ५९ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
३२ शैलेन्द्र सिंह ४० पु स्वतन्त्र इनार
३३ ऋषिकेश सिंह राजपुत ४० पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
३४ राम नारायण साह ४६ पु स्वतन्त्र खुर्पी
३५ विश्वनाथ महरा ५५ पु स्वतन्त्र कप
३६ राम नारायण तेली ४२ पु स्वतन्त्र हेल्मेट
३७ तसलीम हुसेन ५२ पु स्वतन्त्र कुखुराको चल्ला
३८ रामस्वार्थ राय यादव ३९ पु स्वतन्त्र इस्त्री
३९ बसकृत राय ५५ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
४० नरेन्द्र ठाकुर ४५ पु स्वतन्त्र लट्टाई
४१ दोष महमद मियाँ ३६ पु स्वतन्त्र काइँयो
४२ पवन कुमार जयसवाल ३६ पु स्वतन्त्र स्कुटर
४३ फनीन्द्र कुमार मिश्र ३८ पु स्वतन्त्र स्वेटर
४४ नन्दु दास तत्मा ४७ पु स्वतन्त्र ग्याँस चुलो
४५ विकास विक्रम साह ३५ पु स्वतन्त्र सुराही
४६ मनोज कुमार यादव २९ पु स्वतन्त्र पेन्चिस
४७ पंकज कुमार लाल दास ४६ पु स्वतन्त्र गितार
४८ राजेन्द्र महरा ५० पु स्वतन्त्र झोला
४९ जगदीश भगत ५० पु स्वतन्त्र प्रेसर कुकर
५० राम भरोस झा ४४ पु स्वतन्त्र पलङ्ग
५१ कमलेश कुमार मिश्र ३२ पु स्वतन्त्र कारखाना
५२ नागेन्द्र मिश्र ४६ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
अब्दुल कलाम अजाद ५८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
किरण कुमार साह ३६ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
बचनी तेलिन ६६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
मोहम्मद अफताब आलम ५१ पु नेपाली काँग्रेस रुख
विनय कुमार लाल दास ५३ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
अब्दुल जब्वार ६८ पु सद्भावना पार्टी तीर
मो. मुस्ताक आलम ४७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
शिव शंकर साह ४२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
गुलाम सरबर शेख ३४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१० किशोर महतो २९ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
११ मोहम्मद अब्बास ६६ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१२ पाँचु साह ३७ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
१३ दिनेश प्रसाद साह तेली ४१ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१४ अनिल कुमार सिंह २८ पु जनता दल युनाइटेड शंख
१५ गेना लाल महरा ४१ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१६ लक्ष्मण बाबु साह २८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१७ मोहम्मद अरसद अली ३४ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१८ संजय तिवारी ४६ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१९ सबाना तबसुम २८ मधेश तराई फोरम बाल्टिन
२० सुरेश प्रसाद कुशवाहा ३५ पु जनता पार्टी नेपाल मसी र कलम
२१ लक्ष्मण प्रसाद श्रीवास्तव ६० पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
२२ साहेब साह कानु ४४ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
२३ जय नारायण प्रसाद साह ४६ पु ॐ सेना नेपाल मुसा
२४ शेख अमरुदिन ३९ पु शिवसेना नेपाल डमरु
२५ परमानन्द ठाकुर ३८ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
२६ मो. आफताव आलम ३४ पु लोक दल लुगा सिउने कल
२७ खुशी आलम अंसारी ३४ पु देशभक्त समाज जरायो
२८ शेख ईसराजुल ५९ पु नेपाल सद्भावना पार्टी (युनाइटेड) घडी
२९ हरेन्द्र प्रसाद श्रीवास्तव ६१ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
३० अब्दुल हई ५७ पु स्वतन्त्र काइँयो
३१ शेख फहिमुल हक ५३ पु स्वतन्त्र पङ्खा
३२ महमद वकिल ३० पु स्वतन्त्र खुर्पी
३३ मोजम्मिल आलम ४५ पु स्वतन्त्र कप
३४ खुशनुदा खातुन ३४ स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
३५ कृष्नन्दन राम ३८ पु स्वतन्त्र स्कुटर
३६ राम बालक साह ३२ पु स्वतन्त्र तिलहरी
३७ मोहम्मद नसीम अख्तर ३० पु स्वतन्त्र कालोपाटी
३८ महेन्द्र साह तेली ४० पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
३९ शेख साबिर ४७ पु स्वतन्त्र खल
४० विरेन्द्र महतो ३४ पु स्वतन्त्र हेल्मेट
४१ शेख नेक महम्मद ४५ पु स्वतन्त्र प्रेसर कुकर
हृदय नारायण प्रसाद साह ६१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
प्रभु साह ४२ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
हरिन्द्र राय यादव ५१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
हृदय नारायण राय यादव ६५ पु नेपाली काँग्रेस रुख
भाग्य नारायण बैठा ४२ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
अशोक कुमार यादव २८ पु सद्भावना पार्टी तीर
कान्ति देवी ४० राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
राजेश्वरी जयसवाल ४२ मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
रामकिशोर प्रसाद यादव ४७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१० जग्रनाथ मुखिया बिन ३२ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
११ लक्ष्मी नारायण राय यादव ७४ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१२ श्रीकृष्ण तिवारी ३१ पु नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
१३ शेख अमिरुल हक ६० पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१४ संजय महतो ३६ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१५ रामचन्द्र प्रसाद यादव ३५ पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१६ रामाशंकर प्रसाद यादव ३८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१७ राम विनय प्रसाद ३९ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१८ सीताराम सिंह ४२ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१९ मुनाबाबु साह २७ पु जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
२० अनारकली देवी यादव ४४ मधेश तराई फोरम बाल्टिन
२१ सुरेन्द्र राय यादव ४१ पु जनता पार्टी नेपाल मसी र कलम
२२ राम प्रसाद राउत कुर्मी ३० पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
२३ राजिन्द्र राउत ४४ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
२४ राम एकवाल साह कानु ५४ पु जनतान्त्रिक तराई मधेश मुक्ति टाइगर्स गोरुगाडा
२५ देउ नारायण ठाकुर ५४ पु संघीय समावेशी समाजवादी पार्टी, नेपाल कार
२६ विजय कुमार यादव २५ पु गरीब एकता समाज पार्टी, नेपाल नाङ्लो
२७ मनोज कुमार पटेल ४१ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
२८ रामेश्वर राम २५ पु शिवसेना नेपाल डमरु
२९ तपिन्द्र राय यादव ३३ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
३० नागेश्वर प्रसाद ४५ पु देशभक्त समाज जरायो
३१ नागेन्द्र राय यादव ४० पु नेपाल सद्भावना पार्टी (युनाइटेड) घडी
३२ कृष्णनन्दन राय यादव २९ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
३३ नागेन्द्र प्रसाद साह ४१ पु स्वतन्त्र इनार
३४ मोह नारायण राय ४२ पु स्वतन्त्र कप
३५ राम एकवाल ४५ पु स्वतन्त्र भुईंकटहर
३६ राजेन्द्र राउत कुर्मी ४५ पु स्वतन्त्र स्वेटर
३७ रामअशिष राय यादव ३९ पु स्वतन्त्र

विगतको नतिजाः

1 Rautahat 1 Baban Singh Independent M 9201 Elected
2 Rautahat 1 Ajay Gupta Baniya Sadhvawana Party M 6588
3 Rautahat 1 Amar Prasad Yadav Madhesi People’s Rights Forum, Nepal M 6434
1 Rautahat 2 Mo. Aftab Alam Nepali Congress M 16801 Elected
2 Rautahat 2 Sailendra Shah Communist Party of Nepal (UML) M 7406
3 Rautahat 2 Abdul Jabbar Madhesi People’s Rights Forum, Nepal M 5831
1 Rautahat 3 Prabhu Saha Teli Communist Party of Nepal (Maoists) M 11625 Elected
2 Rautahat 3 Ram Kishor Prasad Yadav Madhesi People’s Rights Forum, Nepal M 10903
3 Rautahat 3 Sekh Rasid Ali Nepali Congress M 4255
1 Rautahat 4 Krishna Prasad Yadav Nepali Congress M 9997 Elected
2 Rautahat 4 Satya Narayan Bhagatbin Communist Party of Nepal (Maoists) M 8916
3 Rautahat 4 Jaganath Raya Yadav Madhesi People’s Rights Forum, Nepal M 8087
1 Rautahat 5 Govinda Chaudhari Tarai Madhes Loktantrik Party M 11732 Elected
2 Rautahat 5 Bindeshwor Raya Yadav Communist Party of Nepal (Maoists) M 9235
3 Rautahat 5 Anurudra Rai Yadav Nepali Congress M 8117
1 Rautahat 6 Devendra Prasad Patel Communist Party of Nepal (Maoists) M 10133 Elected
2 Rautahat 6 Madhav Kumar Nepal Communist Party of Nepal (UML) M 8986
3 Rautahat 6 Rajendra Raya Yadav Tarai Madhes Loktantrik Party M 6722