यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Rupandehi

जिल्ला: रुपन्देही

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
छवि लाल विश्‍वकर्मा ५२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
देवेन्द्र नाथ पाण्डे ३५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
मुल्लु अहिर ५१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
अब्दुल रज्जाक गद्दी ५५ पु नेपाली काँग्रेस रुख
विजय बहादुर सिंह ५४ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
चन्द्रभान तिवारी ४६ पु सद्भावना पार्टी तीर
सिताराम सि‌ह क्षेत्री ५३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
मनिराम यादव ६३ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
चन्द्रिका चाई ५३ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० दल बहादुर थापा ५५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ विद्या प्रसाद यादव २७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१२ इन्दल प्रसाद केवट ५८ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१३ लक्ष्मण श्रेष्‍ठ २६ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१४ शिव कुमार धोवी धवल ३० पु दलित जनजाति पार्टी जग
१५ विक्रम प्रसाद यादव ७८ पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१६ इन्द्रजीत थारु ५४ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१७ सन्त कुमार धवल ३२ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१८ गुमान सि. कुँवर ४४ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१९ राम कुमार चौधरी ४३ पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
२० मात्रिका प्रसाद यादव ६२ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
२१ तिरथ यादव ३२ पु तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
२२ रामरतन प्रसाद निषाद २६ पु मधेश समता पार्टी नेपाल रिक्सा
२३ दिलिप कुमार हरिजन ६२ पु नेपाल युवा किसान पार्टी केराको काइँयो
२४ शिव नारायण शि‌ह ३३ पु नेपाल सद्भावना पार्टी (युनाइटेड) घडी
२५ योगेन्द्र प्रसाद कुर्मी चौधरी ३५ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२६ तेज लाल डुम्रे ४९ पु स्वतन्त्र काइँयो
२७ दुर्गेश कुमार गुप्‍त(बनिया) २८ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२८ नेत्र मणि पाण्डे ४२ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
२९ शोभाखर ढकाल ५३ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
३० राम अचल गौड(कहार) ३१ पु स्वतन्त्र कप
३१ गोपाल अर्याल ४४ पु स्वतन्त्र इनार
३२ मगवुल धुनिया ५५ पु स्वतन्त्र स्कुटर
३३ मुखतार अहमद गद्दी ४४ पु स्वतन्त्र ग्याँस चुलो
भरत कुमार पोखरेल ४८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
विनोद कुमार उपाध्याय ६० पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
महमद इसाहक धुनिया मुसलमान ५६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
रामकृष्ण ताम्राकार ६९ पु नेपाली काँग्रेस रुख
मोहन सिह राना ६३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
रतन कुमार तेली(गुप्‍ता) ६४ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
राजेन्द्र गुप्‍ता ५१ पु सद्भावना पार्टी तीर
दिपक वोहरा ६३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
देवी प्रसाद चौधरी ५२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० अल्ताव अहमद सिद्धिकी २७ पु नेपाल परिवार दल साँचो
११ सूर्य कुमार सारु मगर ४७ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ महेन्द्र यादव ३८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१३ हेमन्त दास कुर्मी ५५ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१४ पार्वती वि.क. २८ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१५ गंगा बहादुर सुनार ४७ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१६ अमजद अलि पठान ५५ पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१७ शैलेन्द्र कुमार पाण्डेय ४४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१८ केशव राम त्रिपाठी ६७ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१९ देवमणी पाण्डेय ४८ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
२० कृष्ण प्रसाद भण्डारी ५४ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
२१ राम अनुज कोहार ३८ पु मधेश तराई फोरम बाल्टिन
२२ दमोदर नाथ थारु ४३ पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
२३ शम्भु प्रसाद गुप्ता तेली ३१ पु तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
२४ राम औतार चाइ ३५ पु मधेश समता पार्टी नेपाल रिक्सा
२५ अश्विनी कुमार गुप्ता ३२ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
२६ सरस्वती पौडेल ५० नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
२७ नुरमहमद शाह ६३ पु नेपाल युवा किसान पार्टी केराको काइँयो
२८ इन्द्र बहादुर खत्री क्षेत्री ५४ पु शिवसेना नेपाल डमरु
२९ लक्ष्मण प्रसाद गुप्‍ता २८ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
३० राकेश कुमार गुप्ता ३५ पु नेपाल सद्भावना पार्टी (युनाइटेड) घडी
३१ शम्भु नाथ उपाध्याय ४२ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
३२ सचिन रोक्का ३१ पु स्वतन्त्र पङ्खा
३३ तेज प्रकाश पाण्डेय ४३ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
३४ विष्णु प्रसाद खरेल ७० पु स्वतन्त्र ग्याँस चुलो
३५ नाथु चाई ४० पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
३६ दिर्गी बानिया ४८ पु स्वतन्त्र काइँयो
३७ सन्तोष कुमार पाण्डेय ३४ पु स्वतन्त्र स्कुटर
३८ पाल्तान थारु ५१ पु स्वतन्त्र प्रेसर कुकर
घनश्याम भुषाल ५२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
भरत अर्याल ५८ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
खेमलाल कडेल ३३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
वाल कृष्ण खा‌ड ५३ पु नेपाली काँग्रेस रुख
सुरेश प्रजापति ४६ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
दुर्गा बहादुर कार्की ६६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
सन्त प्रसाद चौधरी ४२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
जानकी घिमिरे ४० नेपाल परिवार दल साँचो
झम बहादुर गुरुङ्ग ५७ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० राम अवतार यादव २७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
११ भानु जि.सी. ४१ राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१२ श‌कर भण्डारी २७ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१३ असगत पठान मुस्लीम ४३ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१४ अनरुद्द प्रसाद दुवे ५६ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१५ दल बहादुर घर्ति क्षेत्री ५९ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१६ अमर कुमार झा ४२ पु मधेश तराई फोरम बाल्टिन
१७ म‌गल प्रसाद चौधरी ५९ पु संयुक्त राष्ट्रवादी मोर्चा नेपाल कलश
१८ गोविन्द प्रसाद पाण्डे ३४ पु नेपाल गौरवशाली पार्टी स्याउ
१९ प्रेम कुमारी थारु चौधरी ३७ थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
२० आकालु कुमाल ३१ पु तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
२१ सन्तोष कुमार गुप्‍ता भुज २६ पु मधेश समता पार्टी नेपाल रिक्सा
२२ उदय राज पासी ५३ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
२३ अमर राज वश्‍याल २५ पु नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
२४ राम बहादुर तेली ३५ पु नेपाल युवा किसान पार्टी केराको काइँयो
२५ वृज भूषण शुक्ला ३३ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
२६ वावु राम घिमिरे ३५ पु राष्ट्रिय लोकतान्त्रिक युवा पार्टी पुतली
२७ आत्‍म राम गुप्‍ता बनिया ३९ पु नेपाल सद्भावना पार्टी (युनाइटेड) घडी
२८ सर्भेश्वर मणी त्रिपाठी २९ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२९ देव प्रसाद गुरुङ्ग ५४ पु स्वतन्त्र हेल्मेट
३० ग‌गा देवी पोखरेल भट्टराई ४२ स्वतन्त्र भुईंकटहर
३१ अच्यूत राज पन्थी ४५ पु स्वतन्त्र प्रेसर कुकर
३२ धन बहादुर लामा गुरुङ्ग ४२ पु स्वतन्त्र स्कुटर
३३ चेत नारायण भण्डारी ४९ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
३४ दुर्गा बहादुर थापा क्षेत्री ८० पु स्वतन्त्र स्वेटर
३५ माधव लाल देवकोटा ४० पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
विष्णु प्रसाद पौडेल ५४ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
डा.बाबुराम भट्टराई ५९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
शक्ति प्रसाद सापकोटा ४६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
सूर्य प्रसाद प्रधान ७३ पु नेपाली काँग्रेस रुख
पूर्ण बहादुर के.सी. ४९ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
विनु माया पछाई क्षेत्री ५१ तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
नथु राम क्षेत्री ५६ पु सद्भावना पार्टी तीर
शेर बहादुर गोतामे क्षेत्री ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
होम बहादुर चौधरी ३८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
१० गणेश मान वि.क.वराल ४४ पु नेपाल परिवार दल साँचो
११ भिम बहादुर राना ५७ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१२ अशोक कुमार बर्मा ३१ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१३ लक्ष्मी न्यौपाने पौडेल ३१ राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१४ कृष्ण बहादुर गुरुङ्ग ६० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१५ हरि सुन्दर बासी ३३ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१६ गुप्‍त बहादुर खत्री ५२ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१७ गोपाल घिमिरे ४० पु संयुक्त राष्ट्रवादी मोर्चा नेपाल कलश
१८ लक्ष्मण थारु ३१ पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
१९ चित्र बहादुर थापा ४१ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
२० नारायण घिमिरे ३१ पु राष्ट्रिय लोकतान्त्रिक युवा पार्टी पुतली
२१ सरिता गिरी ५३ नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२२ बुद्धिमान थापा ४० पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
२३ हरि प्रसाद ज्ञवाली ५५ पु स्वतन्त्र काइँयो
२४ भानु भक्त भण्डारी ४६ पु स्वतन्त्र नरसिङ्गा बाजा
२५ डोलराज सुवेदी ५२ पु स्वतन्त्र झोला
२६ जगदीश पोखरेल २८ पु स्वतन्त्र स्कुटर
२७ खिमानन्द ढकाल ५५ पु स्वतन्त्र लट्टाई
२८ खेम राज पाठक ५९ पु स्वतन्त्र भुईंकटहर
२९ नारायण खनाल २८ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
३० विर बहादुर गर्वुजा ४७ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
३१ चित्र बहादुर आले ५० पु स्वतन्त्र साबेल
रामनाथ ढकाल ५१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
दधिराम न्यौपाने ५५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
कविता लम्साल ६२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
भरत कुमार शाह ५९ पु नेपाली काँग्रेस रुख
मोहम्मद इस्लाम मुसलमान ३४ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
हृदय राम यादव ५७ पु सद्भावना पार्टी तीर
इन्द्रज्ञान तिवारी ६७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
मोहन लाल यादव ४७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
राम बहादुर वि.क. ३६ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० बोम बहादुर दर्लामी मगर ४४ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ लालमन साह तेली ४५ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१२ गणेश प्रसाद गौतम ५३ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१३ जगिलाल थापा ३२ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१४ गोकर्ण बहादुर सूनार ३७ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१५ कमरुद्दीन मुसलमान ५० पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१६ खिमानन्द पोख्रेल ४० पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१७ रमेश यादव २८ पु संयुक्त राष्ट्रवादी मोर्चा नेपाल कलश
१८ बुद्धि राम थारु ७० पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
१९ संजय सहानी ३० पु मधेश समता पार्टी नेपाल रिक्सा
२० निर्देली लोध २९ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
२१ राकेश चन्द्र यादव ४० पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२२ अब्बुहरेरा मुसलमान ४७ पु स्वतन्त्र पङ्खा
२३ नेमराज पाण्डे ५६ पु स्वतन्त्र प्रेसर कुकर
२४ पदम पानी चापागाई ५४ पु स्वतन्त्र स्कुटर
२५ सन्तराम मल्लाह ३१ पु स्वतन्त्र ग्याँस चुलो
२६ बाबु लाल हरिजन ३२ पु स्वतन्त्र बुरुस
२७ दुर्गा बहादुर थापा ५४ पु स्वतन्त्र काइँयो
२८ नेत्र प्रसाद घिमिरे ४१ पु स्वतन्त्र कप
पम्फावती खनाल ४८ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
लालमन यादव ४१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
जितेन्द्र नाथ शुक्ला ४२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
अष्ठ भुजा पाठक ४७ पु नेपाली काँग्रेस रुख
सर्वेन्द्र नाथ शुक्ला ६३ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
ओम प्रकाश यादव ३३ पु सद्भावना पार्टी तीर
अहमद अलि शाह मुसलमान ३८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
वशिष्ठ मणी त्रिपाठी ६१ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
जमालुद्दिन धुनिया २६ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० जौहर अलि जोलहा ४१ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ वसिउद्दिन खाँ ३० पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१२ राजा राम धोवी ३९ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१३ उमा श‌कर यादव ३३ पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१४ श्री राधेश्याम पाल गडेरीया ४३ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१५ ओम प्रकाश यादव ३९ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१६ नरवेदश्‍वर शुक्ला ६४ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१७ हरिवहादुर यादव ३८ पु जनता पार्टी नेपाल मसी र कलम
१८ छेदी गडेरीया ४७ पु संयुक्त राष्ट्रवादी मोर्चा नेपाल कलश
१९ कृष्ण राज शाही ५३ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
२० महेन्द्र प्रसाद यादव ३४ पु तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
२१ विजय कुमार केवट २६ पु मधेश समता पार्टी नेपाल रिक्सा
२२ प्रमोद कुमार त्रिपाठी २८ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
२३ रामजतन प्रसाद हरिजन ५७ पु नेपाल युवा किसान पार्टी केराको काइँयो
२४ इन्द्रमणी उपाध्याय ३८ पु शिवसेना नेपाल डमरु
२५ सुनिल कुमार गिरी २७ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
२६ रमेश कुमार शर्मा ४८ पु नेपाल सद्भावना पार्टी (युनाइटेड) घडी
२७ हरिशचन्द्र सैथवार ४१ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
२८ ओम प्रकाश दुवे ५८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले–समाजवादी) सुकुन्दा
२९ तिजु मुराव ४६ पु स्वतन्त्र साबेल
३० अब्दुल जुवेर मुसलमान ६१ पु स्वतन्त्र ब्याट
३१ सन्त विजय यादव ३६ पु स्वतन्त्र स्कुटर
३२ अनुप कुमार यादव ३० पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
३३ सन्तराम भर ६० पु स्वतन्त्र लाटोकोसेरो
३४ वैजनाथ वनिया ६१ पु स्वतन्त्र गितार
३५ राम प्रसाद मुराव ५० पु स्वतन्त्र कालोपाटी
श्रीराम यादव ४० पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
मकसूद अली ३९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
वीरेन्द्र क्षेत्री ५४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
दिनेश मणि त्रिपाठी ४९ पु नेपाली काँग्रेस रुख
कमलेश्‍वर पूरी गोस्वामी ५७ पु तराई–मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी जोडा गोरु
मनमोहन चौधरी ४३ पु सद्भावना पार्टी तीर
गंगाराम कलवार ५९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
मुहम्मद वकिल मुसलमान ४५ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
चन्द्रसेन यादव ४२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० सुदर्शन अहिर यादव ४४ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ फकरुद्दिन खाँन ३४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
१२ हिमलाल पाण्डे २५ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१३ लाला लोध ३९ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१४ हजरत बेलाल फकिर ३० पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१५ मुहम्मद उमर ४८ पु मधेशी जनअधिकार फोरम (गणतान्त्रिक) रेल
१६ र‌गीलाल लोध ५१ पु संघीय सद्भावना पार्टी राजहाँस
१७ ग‌गाधर यादव ५२ पु राष्ट्रिय मधेश समाजवादी पार्टी साइकल
१८ सूर्य नाथ यादव ४३ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१९ सन्तराम प्रसाद लोध ५६ पु मधेश तराई फोरम बाल्टिन
२० ग‌गाराम यादव ६० पु संयुक्त राष्ट्रवादी मोर्चा नेपाल कलश
२१ केशव चौधरी ६० पु थरुहट तराई पार्टी नेपाल ढक्की
२२ ईन्द्रमणी अहिर ४७ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
२३ सन्तोष कुमार गुप्‍ता ३६ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
२४ दिनेश प्रसाद चमार ३७ पु नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा
२५ रामवचन प्रसाद यादव ५० पु नेपाल युवा किसान पार्टी केराको काइँयो
२६ सिद्धार्थ गौतम त्रिपाठी ४४ पु नेपाल जनभावना पार्टी पानस
२७ राधेश्याम वानिया २५ पु शिवसेना नेपाल डमरु
२८ निरज कुमार श्रीवास्तव २६ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा
२९ विरेस वरई ३७ पु नेपाल सद्भावना पार्टी हात
३० रेखा यादव ३९ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले–समाजवादी) सुकुन्दा
३१ अशोक कुमार पुरी गोस्वामी ३८ पु स्वतन्त्र कारखाना
३२ अनिल सक्सेना २५ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
३३ ईशा मोहम्मद मुसलमान ५७ पु स्वतन्त्र भुईंकटहर
३४ ओमप्रकाश कुर्मि ४३ पु स्वतन्त्र इनार
३५ चन्द्रिका प्रसाद लोध ५० पु स्वतन्त्र प्रेसर कुकर
३६ जुम्मन नाउ ४९ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
३७ राधेशचन्द्र बर्मा ४८ पु स्वतन्त्र पलङ्ग
३८ महादेव कलवार ५८ पु स्वतन्त्र पङ्खा
३९ हारुनरसिद मुसलमान ५७ पु स्वतन्त्र काइँयो

विगतको नतिजाः

1 Rupandehi 1 Ghan Shyam Yadav Ahir Communist Party of Nepal (Maoists) M 12624 Elected
2 Rupandehi 1 Abdul Rajjak Gahi Nepali Congress M 11003
3 Rupandehi 1 Babu Ram Chaudhari Communist Party of Nepal (UML) M 10630
1 Rupandehi 2 Om Prakash Yadhav Madhesi People’s Rights Forum, Nepal M 10612 Elected
2 Rupandehi 2 Devi Prasad Chaudhari Communist Party of Nepal (UML) M 9829
3 Rupandehi 2 Binod Kumar Upadhyaya Communist Party of Nepal (Maoists) M 9115
1 Rupandehi 3 Bal Krishna Khand Nepali Congress M 16790 Elected
2 Rupandehi 3 Lila Giri Communist Party of Nepal (UML) M 15458
3 Rupandehi 3 Tej Kumari Paudel Communist Party of Nepal (Maoists) F 11554
1 Rupandehi 4 Bishnu Prasad Paudel Communist Party of Nepal (UML) M 15880 Elected
2 Rupandehi 4 Bhakti Prasad Pandey Communist Party of Nepal (Maoists) M 13421
3 Rupandehi 4 Surya Prasad Pradhan Nepali Congress M 13182
1 Rupandehi 5 Ramnath Dhakal Communist Party of Nepal (UML) M 11080 Elected
2 Rupandehi 5 Basanta Kumar Shrestha Communist Party of Nepal (Maoists) M 10785
3 Rupandehi 5 Bharat Kumar Shah Nepali Congress M 8920
1 Rupandehi 6 Omprakash Yadav Madhesi People’s Rights Forum, Nepal M 12170 Elected
2 Rupandehi 6 Sarvendra Nath Sukla Tarai Madhes Loktantrik Party M 10907
3 Rupandehi 6 Asthabhuja Pathak Nepali Congress M 5662
1 Rupandehi 7 Muhammad Okil Musalman Madhesi People’s Rights Forum, Nepal M 8121 Elected
2 Rupandehi 7 Kamaleshor Puri Goswami Tarai Madhes Loktantrik Party M 7749
3 Rupandehi 7 Chhabilal Bhusal Nepali Congress M 4449