यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Sindhuli

जिल्ला: सिन्धुली

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
गणेश कुमार पहाडी ४४ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
लेख नाथ दाहाल ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
नानी राम कार्की ४१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
विपिन कोइराला ६८ पु नेपाली काँग्रेस रुख
युव राज थापा २६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
चित्र हरि आचार्य ४८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
चुल बहादुर पुलामी ३२ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
गोविन्द बहादुर कार्की ४७ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
अशोक गुरुङ्ग ४६ पु जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
१० हुक बहादुर कार्की ४२ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
११ सन्त बहादुर तामाङ ४२ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ बुद्ध राज राई ५१ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१३ डम्बर बहादुर वादी २६ पु जनजागरण पार्टी नेपाल टर्च लाइट
१४ धन बहादुर नेपाली ३६ पु शिवसेना नेपाल डमरु
उमा देवी कोइराला ४९ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
गंगा नारायण श्रेष्ठ ४४ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
डम्बर बहादुर खड्का ६९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
मोहन प्रसाद वराल ४५ पु नेपाली काँग्रेस रुख
सुरोतम प्रसाद अधिकारी ४४ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
भिष्म राज श्रेष्ठ ४३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
तुलसा दाहाल २९ नेपाल परिवार दल साँचो
ढाल बहादुर श्रेष्ठ ५५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
जित बहादुर थापा ३१ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१० कृष्ण कुमार श्रेष्ठ ४० पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
११ तेजेन्द्र कुमार लामा ४१ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ सुरेन्द्र श्‍वर मुक्तान ५२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१३ संजय कुमार वर्माशाखा ३० पु जनजागरण पार्टी नेपाल टर्च लाइट
१४ सविन कुमार पुरी २८ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१५ मनोज कुमार देवकोटा ३५ पु शिवसेना नेपाल डमरु
कमल जंग राई ५१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
हरिवोल प्रसाद गजुरेल ६० पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
रीता माझी २७ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
खड्ग बहादुर वाईवा ५६ पु नेपाली काँग्रेस रुख
खड्ग राज थापा ३१ पु सद्भावना पार्टी तीर
सूर्य बहादुर गुर्मछान ३८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
तुलसा दाहाल २९ नेपाल परिवार दल साँचो
मान ध्वज भ्लोन ४४ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
सन्त बहादुर विश्‍वकर्मा ५४ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० जानुका माया घलान ४२ चुरेभावर राष्ट्रिय एकता पार्टी नेपाल सुदर्शन चक्र
११ अम्वर बहादुर लामा ४७ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ जीत बहादुर तामाङ ३६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१३ येन्व बहादुर लाखे ३८ पु जनजागरण पार्टी नेपाल टर्च लाइट
१४ कवि राज खड्का ३३ पु सोसल रिपब्लिकन पार्टी सलाईको बट्टा
१५ गोकर्ण तामाङ (योन्जन) ४३ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१६ चन्द्र बहादुर पाख्रीन २७ पु तराई पहाड हिमाल समाज पार्टी पानीजहाज
१७ भिम बहादुर मोक्तान ३१ पु शिवसेना नेपाल डमरु

विगतको नतिजाः

1 Sindhuli 1 Bisham Lal Adhikari Communist Party of Nepal (UML) M 12058 Elected
2 Sindhuli 1 Shanti Man Karki Communist Party of Nepal (Maoists) M 11801
3 Sindhuli 1 Binod Kumar Gurung Nepali Congress M 9000
1 Sindhuli 2 Chandra Prasad Gajurel Communist Party of Nepal (Maoists) M 18398 Elected
2 Sindhuli 2 Keshav Prasad Devkota Communist Party of Nepal (UML) M 10760
3 Sindhuli 2 Ujjwal Prasad Baral Nepali Congress M 10401