यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Sindhupalchok

 

जिल्ला: सिन्धुपाल्चोक

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
अरुण प्रसाद नेपाल ५३ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
सरल सहयात्री पौडेल ३२ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
दमन वस्नेत ४६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
मोहन वहादुर वस्नेत ५५ पु नेपाली काँग्रेस रुख
धर्मराज भण्डारी ५६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
मान वहादुर तामाङ ४२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
राजेश कार्की ३८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
लक्ष्मण उप्रेति ३७ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
श्याम लाल शाक्य ५७ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१० पासाङ तामाङ ३५ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
११ कुमार शेर्पा ३१ पु राष्ट्रिय शिवसेना पार्टी सिपाही
१२ सिंह वहादुर लामा ३४ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१३ सोम वहादुर तामाङ ४६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१४ गोकर्ण पराजुली ३२ पु नेपाल समावेशी पार्टी सुगा
१५ रेशम कुमार पराजुली ३३ पु लिग नेपाल शान्ति एकता पार्टी घोडा
१६ दिनेश ठकुरी २७ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१७ पदम श्रेष्ठ २५ पु स्वतन्त्र काइँयो
सुभाष कर्माचार्य ५० पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
अग्नी प्रसाद सापकोटा ५६ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
दईन्द्र बहादुर ठकुरी ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
विकाश लामा ५४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
कृष्ण बहादुर ठकुरी ५३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
विष्णु विक्रम थापा ५५ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
आई डि.वि. लामा ३२ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
राम चन्द्र कार्को ३२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
निर्मल प्रसाद दंगाल ६२ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० सुलोचना छ्‍वाजु २८ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
११ ईन्द्र बहादुर पुरी ३९ पु राष्ट्रिय स्वाभिमान पार्टी नेपाल कँैची
१२ सुसिला नेपाल ३७ अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१३ गणेश बहादुर श्रेष्ठ ४८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१४ ग्याासन लामा ४० पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१५ नविन्द्र कुमार लामा ३८ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ कृष्ण बहादुर शाक्य ३६ पु लिग नेपाल शान्ति एकता पार्टी घोडा
१७ कमला तामाङ्ग ३७ नेपाल लेबर पार्टी सिट्ठी
१८ हरी माया श्रेष्ठ ४६ राष्ट्रिय चुरेभावर पार्टी चप्पल
१९ पदम बहादुर श्रेष्ठ ३८ पु स्वतन्त्र काइँयो
शेर बहादुर तामाङ्ग ४५ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
बिल बहादुर रायमाझी ४७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
नाती काजी सापकोटा ४२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
तारानाथ दाहाल ४४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
भरत प्रसाद दुलाल ६० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
बलराम अर्याल २९ पु सद्भावना पार्टी तीर
पशुपति शम्सेर ज.ब.रा. ७१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
राम मणी गौतम २८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
मंगल सिं तामाङ्ग २९ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० सरस्वती चौलागाई २९ नेपाली जनता दल पाङ्ग्रो
११ मान कुमारी दुलाल ४२ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१२ सोम बहादुर तामाङ्ग २७ पु तराई मधेश सदभावना पार्टी नेपाल लट्ठी लिएको पुरुष
१३ सानो मुई लामा ३४ पु जन प्रजातान्त्रिक पार्टी गैँडा
१४ फूर्पा स्याङ्बो ४० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१५ वीमाया तामाङ्ग ४० संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१६ दिल बहादुर तामाङ्ग ५६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१७ कृष्ण प्रसाद लुईटेल ३३ पु नेपाल जनता पार्टी कमलको फूल
१८ ज्ञान बहादुर अधिकारी ३४ पु नेपाल लेबर पार्टी सिट्ठी

विगतको नतिजाः

1 Sindhupalchok 1 Raj Kumar Shrestha Communist Party of Nepal (Maoists) M 21320 Elected
2 Sindhupalchok 1 Arun Prasad Nepal Communist Party of Nepal (UML) M 13124
3 Sindhupalchok 1 Mohan Bahadur Basnet Nepali Congress M 7671
1 Sindhupalchok 2 Agni Prasad Sapkota Communist Party of Nepal (Maoists) M 30175 Elected
2 Sindhupalchok 2 Subash Karmacharya Communist Party of Nepal (UML) M 10063
3 Sindhupalchok 2 Bhupendra Bahadur Thapa Nepali Congress M 5241
1 Sindhupalchok 3 Dawa Tamang Communist Party of Nepal (Maoists) M 14216 Elected
2 Sindhupalchok 3 Sher Bahadur Tamang Communist Party of Nepal (UML) M 14116
3 Sindhupalchok 3 Pashupati Shamsher J.B.R. Rastriya Prajatantra Party M 10023