यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Surkhet

जिल्ला: सुर्खेत

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
कमला शर्मा ५१ नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
ठम्मर बहादुर विष्ट ४३ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
ओम बहादुर जि.सी. ६७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
पूर्ण बहादुर खड्का ५८ पु नेपाली काँग्रेस रुख
तिलक राज वली ५९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
पदम गिरी ४५ पु नेपाल परिवार दल साँचो
जेब बहादुर गाहा ४२ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
धनवीर कामी ४७ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल हातले समातेको मसाल
धन प्रसाद देबकोटा ४३ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० अमृता पाण्डे ४६ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
११ चन्द्र बहादुर वि.के. ४० पु दलित जनजाति पार्टी जग
१२ डिल कुमारी खड्का ३६ खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१३ डिल बहादुर डाँगी ३९ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१४ गगन बहादुर सारु ४२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
यामलाल कंडेल ५२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
भिम बहादुर मल्ल ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
मुकुन्द श्याम गिरी ५३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
ह्रदयराम थानी ५४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
कर्ण बहादुर नेपाली २८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
टोप बहादुर वली ४९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
रामबहादुर लामा ४३ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
सन्त बहादुर रेश्मी ४२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
चम बहादुर थापा ६४ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० भगवान प्रसाद जैसी ४८ पु समाजवादी जनता पार्टी चन्द्रमा
११ कृष्णा कुमारी रावल ४० राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१२ बमबहादुर शाही ५८ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१३ नयनसरा बैगार ४२ दलित जनजाति पार्टी जग
१४ प्रेम प्रकाश खड्का ४५ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१५ पंच सिं रोकाय ४३ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ ईन्द्र बहादुर खड्का ४५ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले–समाजवादी) सुकुन्दा
१७ शिव प्रसाद उपाध्याय ५६ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
१८ खगेन्द्र प्रसाद शर्मा ४४ पु स्वतन्त्र काइँयो
नवराज रावत ५० पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
नर बहादुर विष्ट ४५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
बसन्त कुमार थापा ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
तप्त बहादुर विष्ट ४९ पु नेपाली काँग्रेस रुख
लक्ष्मी प्रसाद कंडेल २८ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
कविराम पुरी ४४ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
दिप बहादुर नेपाली ५१ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
योगेन्द्र बहादुर कार्की २५ पु नेपाल परिवार दल साँचो
कर्णध्वज तारमी ४९ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० लाल बहादुर नेपाली ३१ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
११ घन बहादुर वि.क. ३० पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१२ नगेन्द्र बहादुर शाही ५० पु राष्ट्रिय स्वाभिमान पार्टी नेपाल कँैची
१३ घन बहादुर ठाडा मगर ५४ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१४ देवराम ढकाल ६२ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माले–समाजवादी) सुकुन्दा
१५ दिपेन्द्र सिंह वि.सी. ३८ पु स्वतन्त्र प्रेसर कुकर

विगतको नतिजाः

1 Surkhet 1 Kamala Sharma Communist Party of Nepal (UML) F 18804 Elected
2 Surkhet 1 Lal Bahadur Ghale Nepali Congress M 12335
3 Surkhet 1 Khadga Bahadur Gharti Communist Party of Nepal (Maoists) M 10878
1 Surkhet 2 Yam Lal Kandel Communist Party of Nepal (UML) M 16297 Elected
2 Surkhet 2 Hriday Ram Thani Nepali Congress M 14693
3 Surkhet 2 Sita Kumari Nepali Communist Party of Nepal (Maoists) F 14441
1 Surkhet 3 Nara Bahadur Bista Communist Party of Nepal (Maoists) M 17429 Elected
2 Surkhet 3 Nava Raj Rawat Communist Party of Nepal (UML) M 10896
3 Surkhet 3 Shiv Raj Joshi Nepali Congress M 6504