यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Syangja

जिल्ला: स्याङ्जा

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
नारायण प्रसाद मरासिनी ४५ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
शैलेन्द्र घिमिरे ३९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
चन्द्र बहादुर गुरुङ्ग ५८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
राजु थापा ३५ पु नेपाली काँग्रेस रुख
शिव राज रिजाल ४७ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
खैरुन निसा ३७ सद्भावना पार्टी तीर
वुद्ध सिं थापामगर ७३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
कुल बहादुर खत्री ६१ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
वन्धु राज रेग्मी ३८ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० दिपेन्द्र बहादुर थापा ६३ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ हिरामति शाही ५० राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१२ ठाकुर प्रसाद शर्मा ५५ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
१३ गोपाल बहादुर क्षेत्री ५१ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१४ हेमन्त थापामगर ४६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१५ आशु वि.क. २७ सहकारी पार्टी नेपाल माहुरी
१६ गणेश प्रसाद ढकाल ५३ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
कृष्ण खाँण ४४ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
कल्पना अर्याल ३४ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
दिलिप श्रेष्ठ ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
कमल प्रसाद पंगेनी ४९ पु नेपाली काँग्रेस रुख
द्रोर्ण बहादुर गुरुङ्ग ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
डाल बहादुर खड्का ३९ पु नेपाल परिवार दल साँचो
लोक बहादुर थापा ५५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
राजेन्द्र प्रसाद गैह्रे ५९ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
भक्त बहादुर के.सी. ५५ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१० हिरामणी वि.क. ६१ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
११ डिल बहादुर थापा ५५ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१२ लिल राज गुरुङ्ग ४७ पु देशभक्त समाज जरायो
मुक्ति प्रसाद पाठक ५७ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
डम्बर देव अर्याल ६१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
आग्नी धर ढकाल ६८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
मोहन प्रसाद पाण्डे ५१ पु नेपाली काँग्रेस रुख
वेद प्रसाद भट्टराई ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
सुन्दर बस्याल २९ पु नेपाल परिवार दल साँचो
बिजय सिंह थापा ४० पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
लाल बहादुर राना ५६ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
हरि प्रसाद अधिकारी २९ पु जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
१० तेज बहादुर मल्ल ६२ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
११ बिनोद खवास ३२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता

विगतको नतिजाः

1 Syangja 1 Hit Kaji Gurung Communist Party of Nepal (UML) M 18101 Elected
2 Syangja 1 Kamal Prasad Pangeni Nepali Congress M 16394
3 Syangja 1 Deepak Thapa Communist Party of Nepal (Maoists) M 12733
1 Syangja 2 Gopal Man Shrestha Nepali Congress M 17247 Elected
2 Syangja 2 Chakra Bahadur Parajuli Communist Party of Nepal (UML) M 12173
3 Syangja 2 Deepa Bhusal Communist Party of Nepal (Maoists) F 11824
1 Syangja 3 Mohan Prasad Pandey Nepali Congress M 18419 Elected
2 Syangja 3 Mukti Prasad Pathak Communist Party of Nepal (UML) M 18257
3 Syangja 3 Khim Kumar B.K Communist Party of Nepal (Maoists) M 11136