यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Tanahun

जिल्ला: तनहुँ

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
राम बहादुर गुरुङ ४८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
सिता पोखरेल ३८ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
शिवराम पौडेल ५७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
शंकर भण्डारी ४५ पु नेपाली काँग्रेस रुख
रिता माया खत्री ४३ सद्भावना पार्टी तीर
गोबर्धन भट्टराई ६३ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
शिवजी भट्टराई ४० पु नेपाल परिवार दल साँचो
हस्त बहादुर किचिम थापा ६० पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
जुना थापा ३० राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० फुलमती थापा ४५ अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
११ रुद्र बहादुर थापा ५१ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ कृष्ण बहादुर गुरुङ ३८ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१३ दमन्ती पाण्डे ५९ तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
१४ नर बहादुर कामी ५८ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
कृष्ण कुमार श्रेष्ठ ४६ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
ओमराज आले ३२ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
विजय कुमार शाही ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
रामचन्द्र पौडेल ६८ पु नेपाली काँग्रेस रुख
नर बहादुर रानाभाट ४९ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
हर्षमान श्रेष्ठ ६८ पु सद्भावना पार्टी तीर
चन्द्रवती पन्थ ३५ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
दिपक भट्टराई ४४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
पुष्प राज पौडेल ३३ पु नेपाल परिवार दल साँचो
१० मन्धरी आले ५१ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
११ श्रीकुमार श्रेष्ठ ४० पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१२ नानी माया श्रेष्ठ ३६ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१३ मन माया वि.क. ६० दलित जनजाति पार्टी जग
१४ देवी बहादुर बस्नेत ५७ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१५ हरि सिं गुरुङ ४९ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१६ हरिश्‍चन्द्र वाग्ले ५४ पु जनजागरण पार्टी नेपाल टर्च लाइट
१७ विज्ञान खनाल २८ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१८ लोक बहादुर सुनार २७ पु नेपाल श्रमजिवी दल ओदान
१९ पूर्ण बहादुर गुरुङ ३९ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२० राजु श्रेष्ठ ४७ पु स्वतन्त्र स्कुटर
टुक राज सिग्देल ५७ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
रमेश सिग्देल ४५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
सुन कुमारी मल्ल ३८ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
जित प्रकाश आलेमगर ५१ पु नेपाली काँग्रेस रुख
लक्ष्मण श्रेष्ठ ५७ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
देउ बहादुर थापा ४५ पु सद्भावना पार्टी तीर
राम कुमारी भुषाल ६६ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
दया नन्द थापा ६२ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
पुष्प लाल श्रेष्ठ ३९ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० लोक नाथ आचार्य ६० पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (संयुक्त) हँसिया
११ विजय राज कोइराला ३९ पु दलित जनजाति पार्टी जग
१२ कुल बहादुर थापा ५० पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१३ सोम बहादुर नेपाली ४३ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१४ हिमाल राज महत ३४ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१५ चन्द्र बहादुर भण्डारी ६२ पु राष्ट्रवादी एकता पार्टी परेवा

विगतको नतिजाः

1 Tanahu 1 Suresh Kumar Ale Magar Communist Party of Nepal (Maoists) M 17744 Elected
2 Tanahu 1 Ek Bahadur Rana Communist Party of Nepal (UML) M 10566
3 Tanahu 1 Govinda Raj Joshi Nepali Congress M 10477
1 Tanahu 2 Ram Chandra Poudel Nepali Congress M 18970 Elected
2 Tanahu 2 Dambar Bahadur Biswokarma Communist Party of Nepal (Maoists) M 11050
3 Tanahu 2 Prataplal Shrestha Communist Party of Nepal (UML) M 8892
1 Tanahu 3 Kiran Gurung Communist Party of Nepal (UML) M 14786 Elected
2 Tanahu 3 Tara Raj Rana Nepali Congress M 13741
3 Tanahu 3 Asha Koirala (Khanal) Communist Party of Nepal (Maoists) F 12119