यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Taplejung

जिल्ला: ताप्लेजुंग

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
भुपेन्द्र थेबे ५५ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
सञ्चपाल मादेन ४१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
अमिर मादेन ५० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
लिला देवी बोखिम लिम्बु ४८ नेपाली काँग्रेस रुख
चन्द्र मादेन ४० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
लक्ष्मी विश्वकर्मा ३० पु नेपाल परिवार दल साँचो
पदम प्रकाश एङदेन ४२ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
सरस्वती सुब्बा ३७ मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
राम चन्द्र परा लिम्बु २६ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१० सुवास पालुङवा ४१ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
११ धन कुमार लिम्बु ३२ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
 विगतको नतिजा

1 Taplejung 1 Surya Man Gurung Nepali Congress M 8719 Elected
2 Taplejung 1 Surendra Kumar Karki Communist Party of Nepal (Maoists) M 8407
3 Taplejung 1 Til Kumar Maynangbo Limbu Communist Party of Nepal (UML) M 7960
डम्बरध्वज तुम्बाहाम्फे ५५ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
टंक आङबोहाङ ३३ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
इन्द्र प्रसाद थापा ५१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
प्रताप प्रकाश हाङगाम ६० पु नेपाली काँग्रेस रुख
केशव प्रकास प्रसाइ ६३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
चन्द्र मादेन ४० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
जस बहादुर लिम्बु ५३ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
घनश्याम सिटोला २७ पु नेपाल परिवार दल साँचो
याम कुमार अाङबोहाङ ३५ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० राज कुमार गुरुङ ३१ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
११ योग राज लिम्बु वनेम ४१ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१२ गजेन्द्र लिम्बु २५ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल

विगतको नतिजा

1 Taplejung 2 Damber Dhoj Tumbahamphe Communist Party of Nepal (UML) M 8628 Elected
2 Taplejung 2 Tanka Prasad Angbuhang (Limbu) Communist Party of Nepal (Maoists) M 7873
3 Taplejung 2 Pratap Prakash Hangam Nepali Congress M 5359