gostosas dando o cuzinho dordoz.com acompanhantes goianas homens sex chuporn.net morena boa videos caseiro sexo xxxvideo.name levando rola bunda gostosa praia xlxx.pro video de sexo famosas filmes pornôs brasileiro kompoz.me xvideos atores
novinha gozando no quintal liebelib.net bucetinha rosada novinha dp anybunny.mobi sambapornol comendo uma travesti nesaporn.mobi luxuria porno esposas gustosas ar.kompoz.me nu bbb sexo com patroas tubetria.mobi brasileirinhas traindo o namorado

यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।

Dhading

जिल्ला: धादिंग

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
धन बहादुर घले ३९ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
पुष्प बिक्रम मल्ल ६० पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
श्याम लामा तामाङ ४६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
तिलक प्रसाद रुवाली ४४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
भरत प्रसाद नेपाल ४२ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
बुद्धि मान तामाङ ५९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
डल्ले सार्की ५६ पु समाजवादी जनता पार्टी चन्द्रमा
मिन बहादुर अधिकारी ६४ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
दिल बहादुर घिमिरे ६३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१० हरि बहादुर गुरुङ ५० पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
११ गज बहादुर लामा ४६ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ रुद्र बहादुर गेलाङ मगर ४० पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
१३ चन्द्र बहादुर अधिकारी ५८ पु स्वतन्त्र काइँयो
१४ सन्तोष सिटौला २७ पु स्वतन्त्र गितार
१५ फैसिंह घले ६९ पु स्वतन्त्र अर्ना भैंसी
१६ पंथ तामाङ ४१ पु स्वतन्त्र कप
गुरु प्रसाद बुर्लाकोटी ५७ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
कल्पना धमला ३९ एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
अप्सरा पन्त ३२ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
राम नाथ अधिकारी ५२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
हरि प्रसाद आचार्य ४२ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
सुर्य बहादुर थापा ३० पु सद्भावना पार्टी तीर
नन्द प्रसाद काप्री ३८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
सुके सार्की ४० पु समाजवादी जनता पार्टी चन्द्रमा
रामजी लम्साल ४८ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
१० राजेन्द्र चवाल ३२ पु नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
११ निर बहादुर अधिकारी ७८ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१२ गोमा कुमारी लामिछाने ३२ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१३ बिर बहादुर पौडेल ३२ पु राष्ट्रिय नागरिक पार्टी फुल सहितको गमला
१४ जंग बहादुर तामाङ ३६ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१५ कमल कोइराला २९ पु शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
१६ नव राज थापा ३२ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१७ सहदेव तामाङ ३२ पु राष्ट्रवादी जनता पार्टी हाँगामा बसेको चरा
१८ कृष्ण प्रसाद पाण्डे ३५ पु राष्ट्रिय एकता पार्टी गदा
१९ बसन्त आचार्य २९ पु स्वतन्त्र कारखाना
२० कृष्ण प्रसाद लम्साल ४२ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
२१ जित बहादुर दमै ५३ पु स्वतन्त्र पङ्खा
२२ बद्री नेपाल ३६ पु स्वतन्त्र काइँयो
२३ अर्जुन कुमार श्रेष्ठ ३८ पु स्वतन्त्र ताल्चा साँचो
२४ शिव राम भण्डारी ४१ पु स्वतन्त्र नरसिङ्गा बाजा
२५ रुद्र बहादुर खत्री ५१ पु स्वतन्त्र गितार
२६ भरत ढुंगाना ३६ पु स्वतन्त्र डालो
राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे ५७ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
शालिक राम जम्कट्टेल ४२ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
सुदिप उप्रेती ३६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
बुद्ध लक्ष्मी लामा ५५ नेपाली काँग्रेस रुख
रामेश्वर सिंखडा ६१ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
जित बहादुर भण्डारि ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
कर्ण बहादुर तामाङ ३२ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
देव त्वानावासु ३० नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
कान्छा तामाङ ३९ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१० बाबुराम थापा काजि ३४ पु राष्ट्रिय नागरिक पार्टी फुल सहितको गमला
११ टेक बहादुर तामाङ ३९ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ नवराज अर्याल २७ पु शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
१३ ट‌ंक बहादुर भण्डारी ६५ पु जनमोर्चा नेपाल हेलिकप्टर
१४ राज कुमार अर्याल ३३ पु देशभक्त पर्यावरणीय सामाजिक (देपसा) मोर्चा तिनपात
१५ सानुकान्छा लामा तामाङ २९ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१६ सुरेश कुँवर ३८ पु राष्ट्रवादी जनता पार्टी हाँगामा बसेको चरा
१७ प्रल्हाद प्रसाद खकुरेल ४९ पु स्वतन्त्र स्कुटर
१८ निर्पेश न्यौपाने ३७ पु स्वतन्त्र सयपत्रि फूल
१९ गंगा सागर नेपाल ४५ पु स्वतन्त्र ग्याँस चुलो
२० सहदेव सिलवाल ३५ पु स्वतन्त्र गितार
२१ गणेश लाल श्रेष्ठ ४१ पु स्वतन्त्र गङगटो

विगतको नतिजाः

1 Dhading 1 Puspa Bikram Malla Communist Party of Nepal (Maoists) M 29555 Elected
2 Dhading 1 Dil Man Pakhrin Nepali Congress M 8940
3 Dhading 1 Ram Hari Adhikari Communist Party of Nepal (UML) M 7393
1 Dhading 2 Kalpana Dhamala Communist Party of Nepal (Maoists) F 20730 Elected
2 Dhading 2 Ganga Lal Tuladhar Communist Party of Nepal (UML) M 19645
3 Dhading 2 Ram Nath Adhikari Nepali Congress M 18407
1 Dhading 3 Shalik Ram Jamarkattel Communist Party of Nepal (Maoists) M 25075 Elected
2 Dhading 3 Rajendra Prasad Pandey Communist Party of Nepal (UML) M 14580
3 Dhading 3 Dr. Raja Ram Karki Chhetri Nepali Congress M 8619