यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Ilam

जिल्ला: इलाम

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
झलनाथ खनाल ६४ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
युब कुमार पौडेल ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
पदम प्रसाद आचार्य ४१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
हिमालय कर्मचार्य ५८ पु नेपाली काँग्रेस रुख
भक्त कुमारी गदाल ७४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
केसाङ योल्मु २९ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
तुल वहादुर बस्नेत ४३ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
गणेश वहादुर राई ४७ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
मोहन कुमार तामाङ ४८ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१० देवेन्द्र कुमार राई ५३ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
११ विषण थापा मगर ४८ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा नेपाल कोट
१२ शेर वहादुर लिम्वु ४४ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
 विगतको नतिजा

1 Ilam 1 Jhal Nath Khanal Communist Party of Nepal (UML) M 17655 Elected
2 Ilam 1 Benup Raj Prasai Nepali Congress M 13774
3 Ilam 1 Surya Prakash Wala (Rai) Communist Party of Nepal (Maoists) M 10917

इलाम क्षेत्र नम्बर २

सुवास चन्द्र नेम्बाङ्ग ६१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
रमेश कुमार लिङदेन ५१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
कृष्‍ण प्रसाद वास्तोला ४६ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
भेष राज आचार्य ४९ पु नेपाली काँग्रेस रुख
पृथ्वी राज चेम्जोङ ३५ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
खग प्रसाद शर्मा ढुङगाना ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
नारायण प्रसाद गुरुङ ३४ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
जित बहादुर खत्री ७१ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
गलिन्द्र लिम्बु योंगहांग ४६ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१० हेमन्त राई ४२ संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
११ विनोद कुमार नेम्बाङ्ग ३२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१२ दिपक प्रकाश पौडेल ४६ पु तराई मधेश पहाड हिमाल एकता पार्टी सिसाकलम
१३ डम्बर बहादुर लिम्बु २७ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
 विगतको नतिजा

1 Ilam 2 Subash Nembang Communist Party of Nepal (UML) M 17748 Elected
2 Ilam 2 Keshav Thapa Nepali Congress M 14044
3 Ilam 2 Harka Bahadur Lawati Communist Party of Nepal (Maoists) M 8916

इलाम क्षेत्र नम्बर ३

टेक बहादुर राई ६४ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
धिरेन्द्र शर्मा ३७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
माधव प्रसाद भट्टराई ६५ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
केशव थापा ५४ पु नेपाली काँग्रेस रुख
दिल बहादुर गुरुङ्ग ६९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
मदन आचार्य २९ पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
डम्बरबहादुर राना मगर ६३ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
कृष्‍ण बहादुर खत्री ४८ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
याक बहादुर लिम्बु ४७ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी घन कोदाला
१० सूर्य कुमार गुरुङ्ग ५२ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
११ दान बहादुर तामाङ्ग ५८ पु संघीय गणतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल डम्फु
१२ ढाल बहादुर गरुङ्ग ४६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१३ दिलेन्द्र नेम्बाङ्ग ३६ पु लिम्बुवान मुक्ति मोर्चा घण्टाघर
१४ गोपाल थेवे ३६ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल

विगतको नतिजा

1 Ilam 3 Kul Bahadur Gurung Nepali Congress M 16286 Elected
2 Ilam 3 Dharma Prasad Uprati Communist Party of Nepal (UML) M 14695
3 Ilam 3 Sarita Rai Communist Party of Nepal (Maoists) F 8474