यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Palpa

जिल्ला: पाल्पा

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
राधाकृष्ण कडेल ५१ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
तेज बहादुर सिजाली ३५ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
भुना कुमारी न्यौपाने ४४ राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
सितादेवी देवकोटा पाण्डे ४४ नेपाली काँग्रेस रुख
द्रोण बस्याल ४२ पु सद्भावना पार्टी तीर
छक्कलाल चौहान ५८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
पुर्णमाया पुलामी मगर ४३ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
मान बहादुर बलम्बु ५४ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
किशन कुमार श्रेष्ठ ४५ पु जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
१० यादव सिंह कार्की ४० पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
११ पुर्मती डेगा ३२ सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
सोम प्रसाद पाण्डे ५८ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
बसन्त कुमार शर्मा ३९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
तेज प्रसाद पाण्डे ४० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
विर बहादुर राना ४८ पु नेपाली काँग्रेस रुख
लक्ष्मी प्रसाद बस्याल ६५ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
नेत्र लाल शाक्य ३० पु नेपाल परिवार दल साँचो
टोप बहादुर अस्लामी ३७ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
बाल बहादुर दर्लामी २८ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
किसन कुमार श्रेष्ठ ४५ पु जनयुनिटी को–अपरेटिभ पार्टी नेपाल कापी कलम
१० भिम बहादुर गौतम ४२ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
११ गणेश बहादुर कार्की क्षेत्री ६४ पु देशभक्त समाज जरायो
कुल प्रसाद नेपाल ६२ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
नेत्र प्रसाद पाण्डे ४७ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
उपेन्द्र ध्वज खाती ६२ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
हरि प्रसाद नेपाल ६१ पु नेपाली काँग्रेस रुख
घनश्याम पोखरेल २६ पु नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
नारायण बहादुर कुवर ५८ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
केहर सिंह रानामगर ४८ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
सोम कुमार कार्की ४१ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
सरु वि.क. २५ नेपाल मजदुर किसान पार्टी मादल
१० सरीफ प्रसाद गहतराज ५० पु दलित जनजाति पार्टी जग
११ कुल बहादुर रावल ४४ पु अखण्ड नेपाल पार्टी ध्वजा
१२ विष्णु प्रसाद बस्याल ५० पु नेपालआमा पार्टी आमाको काखमा बच्चा

विगतको नतिजाः

1 Palpa 1 Dal Bahadur Rana Communist Party of Nepal (UML) M 19185 Elected
2 Palpa 1 Dhan Bahadur Rana Nepali Congress M 12876
3 Palpa 1 Tularam Gharti Magar Communist Party of Nepal (Maoists) M 6513
1 Palpa 2 Mrs. Lila Kumari Bagale Somai Communist Party of Nepal (Maoists) F 12750 Elected
2 Palpa 2 Som Prasad Pandey Communist Party of Nepal (UML) M 10929
3 Palpa 2 Rajan Prasad Pant Nepali Congress M 10820
1 Palpa 3 Kul Prasad Nepal Communist Party of Nepal (UML) M 12951 Elected
2 Palpa 3 Hari Prasad Nepal Nepali Congress M 12619
3 Palpa 3 Netra Prasad Pandey Communist Party of Nepal (Maoists) M 12232