यो साइटमा भएका सामाग्रीहरु व्यवसायिक प्रयोजनका लागि कुनै पनि हिसाबले टेक्स्ट, फोटो, अडियो वा भिडियोका रुपमा पुनर्उत्पादन गर्न स्वीकृति लिनुपर्नेछ। स्वीकृतिका लागि salokya@mysansar.com मा इमेल गर्नुहोला।
eXTReMe Tracker

Sankhuwasaba

जिल्ला: संखुवासभा

निर्वाचन क्षेत्र क्र.सं. उम्मेदवारको नाम उमेर लिङ्ग राजनैतिक दलको नाम / स्वतन्त्र चुनाव चिन्ह
हेम राज घिमिरे ५३ पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
इन्द्र हाङ्ग राई ३१ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
रोषण रोक्का ३९ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
तारा मान गुरुङ्ग ५० पु नेपाली काँग्रेस रुख
मनि माया राई ४६ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी–लेनिनवादी) हँसिया र तारा
राज कुमार घिमिरे ४७ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
कुमार शेर्पा ६० पु मधेशी जनअधिकार फोरम, नेपाल(लोकतान्त्रिक) नमस्कार गरेको हात
कुवेर मान कार्की ३२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
कमला राई ३६ राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
१० अर्जुन तामाङ्ग २७ पु राष्ट्रिय जनमोर्चा गिलास
११ मोहन सिं राई ३६ पु खम्वुवान राष्ट्रिय मोर्चा, नेपाल हथौडा
१२ नर माया कार्की ५८ खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१३ देवेन्द्र कुमार घले ४६ पु मंगोल नेशनल अर्गनाइजेशन कुखुराको भाले
१४ नारद कुमार राई ६२ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
१५ पोष राज कट्टेल ४९ पु शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
१६ रुप जं लिम्बु ३२ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
१७ राम चन्द्र घिमिरे ४५ पु शिवसेना नेपाल डमरु
१८ लाक्पा इसाक ल्होमी २५ पु राष्ट्रिय मुक्ति आन्दोलन, नेपाल पिंजडा
 विगतको नतिजाः

1 Sankhuwasabha 1 Purna Prasad Rai Communist Party of Nepal (Maoists) M 12948 Elected
2 Sankhuwasabha 1 Kawan Sen Rai Communist Party of Nepal (UML) M 9148
3 Sankhuwasabha 1 Tanka Prasad Rai Nepali Congress M 7106

संखुवासभा क्षेत्र नम्बर २

राजेन्द्र प्रसाद गौतम ५० पु नेपाल कम्यूनिष्ट पार्टी (ए. मा. ले) सूर्य
राजेन्द्र कुमार किँराती (जिमी) २९ पु एकीकृत नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी) गोलाकारभित्र हँसिया हथौडा
रोशन थापा ४१ पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल गाई
दिपक खड्का ४२ पु नेपाली काँग्रेस रुख
टिका राम शाही ७० पु राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी हलो
कुवेर मान कार्की ३२ पु नेपाल परिवार दल साँचो
डिल्ली बहादुर जिमी ३७ पु राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी घर
मोहन सिं राई ३६ पु खम्वुवान राष्ट्रिय मोर्चा, नेपाल हथौडा
रुद्र बहादुर न्यौपाने २९ पु खस समावेशी राष्ट्रिय पार्टी ढालतरवार
१० दिपक कुमार राई याख्खा ३६ पु सङ्घीय समाजवादी पार्टी, नेपाल गोलाकार भित्र छाता
११ भुपाल प्रसाद नेपाल ६१ पु शान्ति पार्टी नेपाल षट्कोण
१२ रुप जं लिम्बु ३२ पु संघीय लिम्बुवान राज्य परिषद झण्डाभित्र फुल
१३ वेद राज सुवेदी ४७ पु तराई पहाड हिमाल समाज पार्टी पानीजहाज

विगतको नतिजा

1 Sankhuwasabha 2 Dambar Bahadur Khadka Communist Party of Nepal (UML) M 10870 Elected
2 Sankhuwasabha 2 Rajendra Kumar Kirati (Jimi) Communist Party of Nepal (Maoists) M 8488
3 Sankhuwasabha 2 Gopal Raj Pahadi Nepali Congress M 8393